tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tor motocrossowy w Płocku do 2016 roku? NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Tor motocrossowy w Płocku do 2016 roku?

Autor: Beavis 2014.10.08, 12:48 Drukuj

Jak podają lokalne media, do 2016 roku w okolicach Płocka ma powstać duży obiekt motocrossowy. Tor ma być częścią mającego powstać w tamtym regionie Centrum Sportów Motorowych, a do współpracy przy budowie zaangażował się PKN Orlen. Prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski, powiedział podczas konferencji prasowej:

NAS Analytics TAG

Nie było trudno przekonać PKN Orlen do samej idei. Teraz przed nami konkretne działania, których celem będzie stworzenie toru motocrossowego, a następnie Centrum Sportów Motorowych.

Na chwilę obecną, oprócz daty, nie ma więcej szczegółów dotyczących projektu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę