tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Top Gear Live na Stadionie Narodowym!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Top Gear Live na Stadionie Narodowym!

Autor: Lovtza 2013.06.12, 13:39 3 Drukuj

Końcówka lata zapowiada się  w Warszawie pod znakiem motoryzacyjnych emocji. Zapewne wszyscy kojarzycie imprezę o nazwie Verva Street Racing - cykliczne widowisko motoryzacyjne, które od 2010 roku odbywa się w centrum Warszawy pod patronatem PKN Orlen. Podczas trzech dotychczasowych edycji impreza gościła na tymczasowym torze ulicznym zlokalizowanym wokół placów Teatralnego i Piłsudskiego. Ostatnia impreza zgromadziła ponad 100 tysięcy widzów! Teraz Verva Street Racing łączy siły z najbardziej znanym na świecie motoryzacyjnym show – brytyjskim Top Gear Live.

W drugiej połowie września zobaczymy zatem w stolicy trzech prezenterów Top Gear w ramach programu Verva Street Racing Top Gear Live. W Polsce impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym.

NAS Analytics TAG

"Postanowiliśmy przenieść wasz ulubiony program motoryzacyjny na scenę i stworzyć najlepsze widowisko motoryzacyjne we wszechświecie. Z telewizyjnej odsłony Top Gear wybraliśmy to, co najlepsze i postaramy się odtworzyć nasze wyczyny na żywo. Efekt na pewno będzie udany!" - Jeremy Clarkson

Największy motoryzacyjny pokaz sceniczny zawita do Polski po raz pierwszy. Popularny na całym świecie program telewizyjny realizowany przez BBC zostanie zaprezentowany na żywo, zmieniając Stadion Narodowy w arenę pełną płonących samochodów, popisowych jazd próbnych oraz niewiarygodnych wyczynów kaskaderskich. Nie zabraknie również akcentów motocyklowych, chociażby pokazów FMX.

Pokaz zawojował największe obiekty świata, dostarczając publiczności niesłychanych emocji. Top Gear Live zdążył już odwiedzić cztery kontynenty i za każdym razem przy pełnych trybunach wprawiał widownię w zachwyt zaskakującymi numerami i popisami kaskaderskimi. Top Gear Live wnosi zupełnie nową jakość do dziedziny pokazów motoryzacyjnych.

Legendarni prowadzący programu – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May – którzy słyną ze specyficznego poczucia humoru, zadbają o dobrą atmosferę podczas tego niezwykłego widowiska. Towarzyszyć im będą najdroższe, najmocniejsze i najbardziej wariacko zmodyfikowane samochody.

Pokaz odbędzie się 21 września 2013 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.   

Dotychczas pokaz Top Gear Live obejrzało już 1,5 miliona fanów na całym świecie.

Relacje z poprzednich edycji Verva Street Racing:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: fu 13/06/2013 15:26

true

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę