tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testy Ducati Supersport i Supersport S 2017: Bartek Wiczyski da im popali
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testy Ducati Supersport i Supersport S 2017: Bartek Wiczyski da im popali

Autor: Micha Brzozowski 2017.02.15, 13:19 6 Drukuj

W październiku ubiegłego roku informowaliśmy was o nowym modelu Ducati - Supersport. Po raz pierwszy zobaczyliśmy go na odbywających się w Kolonii targach INTERMOT. Teraz nadszedł czas, by na własnej skórze, a właściwie na skórze Bartka Wiczyńskiego, przekonać się jak jeździ Ducati Supersport i Supersport S A.D. 2017.

W Hiszpańskiej Sewilli Ducati MotorHolding S.p.A przygotowało prezentację dla dziennikarzy nowego modelu w dwóch warunkach - drogowych oraz torowych. Testy Supersporta w wersji S odbędą się na torze Circuito Monteblanco w miejscowości Huelva, natomiast Ducati Supersport bez literki zostanie przegonione po słonecznych, krętych hiszpańskich drogach publicznych.

NAS Analytics TAG

Na testy zaprosiliśmy znanego wam dobrze zawodnika wyścigów motocyklowych - Bartka Wiczyńskiego. Bartek przetestuje nowe Ducati pod kątem jego poręczności na torze, a także przydatności w codziennym użytkowaniu.

Śledźcie naszą relację na naszym profilu na Instagramie oraz na FB. Po testach, na naszym serwisie czekać na was będzie obszerny raport z jazdy tym nowym modelem Ducati.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr