tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy nowe 500-tki Hondy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy nowe 500-tki Hondy!

Autor: Lovtza 2016.02.24, 18:24 8 Drukuj

Już jutro zapoznamy się z bliska z nowymi Hondami z serii CB, dysponującymi dwucylindrowymi silnikami o pojemności 500cc. To coraz ważniejsza na rynku europejskim klasa, będąca obszarem walki o młodego i perspektywicznego motocyklistę.

Honda CB500X crossover przeznaczony dla posiadaczy prawa jazdy kategorii A2 z wyjątkowo oszczędną jednostką napędową, otrzymuje na sezon 2016 szereg ulepszeń mających na celu zwiększenie komfortu kierowcy. Obejmują one wyższą o 10 cm szybę dla jeszcze lepszej ochrony kierowcy, oświetlenie przednie oraz tylne w technologii LED, zawieszenie przednie wyposażone w możliwośd regulacji napięcia wstępnego sprężyny, regulowaną dźwignię hamulca oraz poprawioną przekładnię biegów w celu jeszcze łatwiejszego ich zmieniania. Oczywiście, ciężko mówić o rewolucji, raczej o szeregu delikatnych zmian.

NAS Analytics TAG

CB500F na 2016 rok różni się od swojej poprzedniczki wizualnie. Ostrzejsze linie, agresywna lampa z przodu i kontrastujące kolory poszczególnych elementów jednostki napędowej dodają charakteru temu nomen omen spokojnemu motocyklowi. CB500F otrzymała lampy w technologii LED (z przodu i z tyłu), większy zbiornik paliwa i przednie amortyzatory z regulacją napięcia wstępnego sprężyny.

CBR500R otrzymało możliwość regulacji wstępnego napięcia w przednim zawieszeniu, regulowane klamki i światła w technologii LED. CBR dostało także większy zbiornik paliwa, który pomieści teraz 15,5 L paliwa. W przednim układzie hamulcowym znalazła się tarcza typu wave, układ wydechowy został skrócony.

Michał Mikulski, który jest już (prawie) na miejscu w Sewilli przekaże Wam informacje z pierwszej ręki, czy zmiany poczynione w modelach na sezon 2016 rzeczywiście przekładają się na poprawę parametrów użytkowych 500-tek Hondy.

Tradycyjnie postaramy się odpowiedzieć na Wasze pytania dotyczące tego motocykla, które kierować możecie bezpośrednio na adres redakcji, lub zamieszczać w komentarzach poniżej. Zapraszamy do dyskusji!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr