tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Testujemy modele 2015 KTM EXC! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Testujemy modele 2015 KTM EXC!

Autor: Lovtza 2014.06.17, 10:56 1 Drukuj

Pomarańczowi nie osiadają na laurach, szczególnie że sami stworzyli sobie mocną konkurencję w postaci Husqvarny. Już teraz na trasach Red Bull Romaniacs w okolicach rumuńskiego Sibiu odbywa się prezentacja nowych modeli z gamy EXC przygotowanych na sezon 2015. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć nas i naszego tajnego agenta, który testował będzie dla Was przyszłoroczne nowości z Mattighofen.

NAS Analytics TAG

Pytań które nas nurtują jest przynajmniej kilka. Czy Michał Mikulski wytrzyma kondycyjnie? Czy nowe pomarańczowe rajdówki różnią się w sposób istotny od kolekcji na rok 2014. Interesuje nas także, jak wyglądają nowe trendy w produkcji motocykli offroadowych, szczególnie w kontekście czekających na wprowadzenie nowych norm emisji spalin i konieczności zastosowania nowych rozwiązań dla dwusuwów.

O wszystkim dowiecie się u nas z pierwszej ręki. Tradycyjnie postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania, które zadacie w komentarzach poniże, lub w mailach kierowanych bezpośrednio do redakcji.  

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę