tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Team Kondratowicz - zespół z doświadczeniem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Team Kondratowicz - zespół z doświadczeniem

Autor: Informacja prasowa 2011.06.03, 12:48 1 Drukuj

Team Kondratowicz jest profesjonalnym zespołem, który powstał w sezonie 2009, a na Polskiej scenie wyścigowej szybko stał się zauważalny. Team Kondratowicz to dwóch zawodników, Marcin i Mariusz Kondratowicz, którzy wcześniej ścigali się w motocrossie w Mistrzostwach Polski. Wieloletnie doświadczenie w sporcie motorowym oraz pasmo zwycięstw, które towarzyszyło już w debiutanckich startach na Torze Poznań, w pierwszym roku stworzyły zainteresowanie firm, które chciałyby sponsorować. Dlatego właśnie narodził się pomysł stworzenia drużyny. Dzięki wytężonej pracy i pomocy wielu życzliwych im osób, odnieśli olbrzymi sukces. Celem jest zbudowanie silnego zespołu, który zaistnieje na arenie międzynarodowej.

W sezonie 2010 zespół zdobył tytuł II Wicemistrza Polski Klasyfikacji Sponsorskiej i Teamowej. Do tej pory, rok 2011 to starty Marcina i Mariusza na motocyklach BMW S1000RR w kategorii Superstock 1000 w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski.

Team Kondratowicz na WMMP
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę