tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Team Kondratowicz - zespół z doświadczeniem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Team Kondratowicz - zespół z doświadczeniem

Autor: Informacja prasowa 2011.06.03, 12:48 1 Drukuj

Team Kondratowicz jest profesjonalnym zespołem, który powstał w sezonie 2009, a na Polskiej scenie wyścigowej szybko stał się zauważalny. Team Kondratowicz to dwóch zawodników, Marcin i Mariusz Kondratowicz, którzy wcześniej ścigali się w motocrossie w Mistrzostwach Polski. Wieloletnie doświadczenie w sporcie motorowym oraz pasmo zwycięstw, które towarzyszyło już w debiutanckich startach na Torze Poznań, w pierwszym roku stworzyły zainteresowanie firm, które chciałyby sponsorować. Dlatego właśnie narodził się pomysł stworzenia drużyny. Dzięki wytężonej pracy i pomocy wielu życzliwych im osób, odnieśli olbrzymi sukces. Celem jest zbudowanie silnego zespołu, który zaistnieje na arenie międzynarodowej.

W sezonie 2010 zespół zdobył tytuł II Wicemistrza Polski Klasyfikacji Sponsorskiej i Teamowej. Do tej pory, rok 2011 to starty Marcina i Mariusza na motocyklach BMW S1000RR w kategorii Superstock 1000 w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski.

Team Kondratowicz na WMMP
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę