tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Targi motocyklowe bez Hondy Poland?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Targi motocyklowe bez Hondy Poland?

Autor: Lovtza 2009.01.21, 16:52 17 Drukuj

Polski oddział największego na świecie producenta motocykli wycofuje się z największych w Polsce targów motocyklowych

Dla niedowiarków przekonujących, że światowy kryzys nas nie dotyczy mamy złe wiadomości. Szczególnie, jeśli są fanami motocykli. Dziś otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie Hondy Poland w sprawie wycofania się z udziału w „I Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów" zaplanowanej na 13-15 lutego tego roku:

W związku z trudną sytuacją na rynku motoryzacyjnym, zarówno samochodowym jak i motocyklowym, Honda Poland podjęła decyzję o rezygnacji z udziału w „I Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów", która zaplanowana jest na połowę lutego bieżącego roku w Warszawie.

Uważnie monitorując sytuację na rynku Honda Poland skoncentruje swoje wysiłki i działania promocyjne na zachowaniu jak najatrakcyjniejszej oferty na motocykle i czterokołowce marki oraz zapewnieniu wysokiej jakości usług serwisowych.

I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów jest jedyną zaplanowaną na rok 2009 imprezą tak dużego kalibru, na której fani motocykli mogą porównać i obejrzeć wszystkie pojazdy w jednym czasie i jednym miejscu. Tym bardziej ubolewamy nad faktem, że zabraknie na niej największego producenta motocykli na świecie.

honda vf750
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 11
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę