tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Targi Inter Cars 2010 - dziesiąta rocznica
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Targi Inter Cars 2010 - dziesiąta rocznica

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.09.14, 12:30 1 Drukuj

Ponad tydzień temu, w dniach 5-6. września na lotnisku w Modlinie odbyła się już dziesiąta edycja Targów Inter Cars, na której świętowano również 20. rocznicę powstania firmy. Już w poprzedni poniedziałek mogliście na stronach Ścigacz.pl obejrzeć obszerną galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Targi Inter Cars 2010 były skierowane raczej do fanów czterech kółek, jednak typowi motocykliści nie mogli narzekać na zupełny brak rozrywki. Na terenie targów pojawiło się stoisko Triumpha z kilkoma reprezentacyjnymi maszynami, Inca zaprezentowała swoje produkty użytkowe, a przy stanowisku Orlena znalazł się motocykl dakarowy. Na stoisku Intermotors znaleźć można było odzież, kaski i akcesoria motocyklowe dostępne w ofercie sprzedawcy.

~~~~~------~~~~~

Pozostając przy jednośladach, główną atrakcją były jednak pokazy. Widowiskowy stunt, który jak zwykle przyciągnął wielu ciekawskich, na Targach Inter Cars wykonywał Raptowny na swoim BMW F800R. Solidną dawkę adrenaliny widzom zapewnili również przedstawiciele freestyle motocrossu – Michał Daciuk oraz Bartek Ogłaza, popisując się powietrznymi ewolucjami na swoich motocyklach. Temperaturę podniósł także pokaz driftu w wykonaniu między innymi Kuby Przygońskiego oraz innych kierowców wyspecjalizowanych w tej dyscyplinie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Bartek Oglaza ruler fmx trickStunt motocyklowy w Modlinie
Castrol Chevrolet Corvette TurboDziewczyny na samochodzie
FMX show Modlin Bartek OglazaKuba Przygonski drift na lotnisku
Liqui Moly Engstler miniaturka samochoduDrif samochodem i motocyklem
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę