tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Tadek Błażusiak nie pojedzie w Megawattcie!

Autor: Beavis 2015.08.26, 10:48 1 Drukuj

W oficjalnej notce prasowej KTM podał, że Tadeusz Błażusiak zmaga się z problemami zdrowotnymi. Taddy niestety nie wystartuje w drugiej edycji Red Bull 111 Megawatt.

KTM poinformował, że Taddy Błażusiak do rozpoczęcia się sezonu SuperEnduro w grudniu tego roku zawiesza starty. Oznacza to, że Polak będzie zmuszony zrezygnować z udziału w drugiej edycji Red Bull 111 Megawatt. Jak czytamy w nocie prasowej KTM-a, Błażusiak zmaga się z wirusem Epsteina-Barr’a.

Zmaganie się z wirusem Epsetina-Barr było okropne. […] Rozumiem urazy fizyczne, rozumiem operacje i rehabilitację. Ale to coś zupełnie innego. Na szczęście zaczynam czuć się dużo lepiej. Mimo to, nie ma sensu robić czegokolwiek w pośpiechu. Chciałbym podziękować dr Klemensowi Trieb oraz jego zespołowi ze szpitala w Wels w Austrii za nieocenioną pomoc. Razem z moimi sponsorami doszliśmy do wniosku, że wrócę do ścigania wraz z rozpoczęciem się sezonu w SuperEnduro w grudniu - komentował w notce KTM-a Tadeusz Błażusiak.

Mimo, że Taddy nie wystartuje w zawodach, na Megawattcie się pojawi, więc wszyscy fani będą mięli okazje się z nim spotkać. My zaś życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Max 03/09/2015 15:39

literówka - Epsteina-Barr

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę