tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tacy są sprawcy wymuszeń na motocyklistach! Co Ty byś zrobił? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tacy są sprawcy wymuszeń na motocyklistach! Co Ty byś zrobił?

Autor: Alonzo 2019.03.15, 23:19 12 Drukuj

Zawsze w takich sytuacjach pojawia się informacja "ku przestrodze" lub "bez komentarza". Trudno się tu doszukiwać jakiejś przestrogi. Takie sytuacje po prostu się zdarzają. Trzeba uważać. Często to powtarzamy. Czasem czujemy, że kierowcy samochodów chcą nas zabić. Chociaż dobrze wiemy, że tak nie jest. Oceńcie sami:

 

~~~~~------~~~~~

 

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 7
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę