tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szkolenie i track day na torze Modlin ju w niedziel. Zapraszamy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szkolenie i track day na torze Modlin ju w niedziel. Zapraszamy!

Autor: Konrad Bartnik 2020.07.24, 14:44 Drukuj

Jeśli będziecie w najbliższą niedzielę w okolicach Warszawy i macie ochotę na szlifowanie motocyklowych umiejętności, na Torze Modlin będzie co robić. Rano odbędzie się bardzo wartościowe szkolenie I stopnia z Arturem Wajdą, a po południu dwie sesje wolnych jazd na torze - dla motocykli i pit bike’ów. 

Treningi na Modlinie weszły nam w tym sezonie mocno w krew. W tygodniu spotykamy się we wtorki i czwartki. A w startujący właśnie weekend "niedziela będzie dla nas".

NAS Analytics TAG

W godzinach 9-15 wielokrotny Mistrz Polski w wyścigach Artur Wajda poprowadzi szkolenie I stopnia, przeznaczone nie tylko dla początkujących motocyklistów. Nauczycie się tam m.in. panować nad swoją maszyną przy minimalnej prędkości, poznacie jej możliwości w złożeniu oraz przećwiczycie awaryjne hamowanie. Zobaczycie również, jakie cuda działają drobne korekty pozycji na motocyklu. Uwaga, zostały już tylko dwa wolne miejsca, więc czym prędzej rezerwujcie je na stronie Toru Modlin - telefonicznie lub mailowo.

W godzinach 15-18 zapraszamy na otwarty track day, gdzie możecie poszaleć na nitce toru na własnych motocyklach i skorzystać ze wskazówek Artura, który również będzie na miejscu. Na godzinę 17 zapraszamy użytkowników pit-bike’ów, którzy po godzinnych zajęciach na placu o 18 wjadą na tor i pozostaną tam godziny 20. Do zobaczenia!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr