tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Grandys Duo Team - oficjalna prezentacja NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Grandys Duo Team - oficjalna prezentacja

Autor: Anna Jędrasiak 2009.02.18, 14:02 Drukuj

Kenny Foray, Gwen Giabbani, Guillaume Dietrich, czyli francuska część Suzuki Grandys Duo Team w WMMP

I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, która w miniony weekend odbyła się w Warszawie była świetnym tłem do oficjalnej prezentacji nowego zespołu, który wystartuje w tegorocznej edycji WMMP. Podczas specjalnie zorganizowanej na stoisku Grandys Duo konferencji zaprezentowano członków teamu. Kenny Foray wystartuje w klasie Superstock 600, Gwen Giabbani podejmie rywalizację w klasie Superstock 1000, a Guillaume Dietrich'a zobaczymy w Superbike.

Jacek Grandys zaprezentował ambitne cele zespołu na nadchodzący sezon WMMP, którymi są tytuły mistrzowskie we wszystkich klasach oraz w klasyfikacji zespołowej. Wysoko postawiona poprzeczka, do której będą starali się dorównać Francuzi może zaostrzyć rywalizację na poznańskim torze. 

Oczywiście była to też świetna okazja do rozdania autografów, udzielenia wywiadów, przywitania się z kibicami oraz zaprezentowania oficjalnych barw motocykli, jakimi będzie jeździł team w 2009. 

Jacek Grandys manager Suzuki Grandys Duo: „Bardzo się obawiałem, czy zła pogoda i w związku z tym odwołane loty z Paryża, nie pokrzyżują nam planów związanych z przyjazdem Francuzów do Polski. Ale udało się! Dziennikarze, polscy zawodnicy, kibice oraz goście wystawy, mieli okazję spotkać się z nimi i porozmawiać. Myślę, że wielu przekonało się, że są to fajni ludzie, a nie nadęte gwiazdy. Jestem pełen optymizmu i myślę, że już niedługo udowodnimy, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu i stawiane przez nas cele będą konsekwentnie realizowane."

Guillaume Dietrich Superbike: "Bardzo się cieszę z przyjazdu do Polski. Bardzo miło nas tu przyjęto i atmosfera jest bardzo dobra. Tłumy, które zobaczyliśmy na wystawie potwierdzają, że w Polsce jest wielkie zainteresowanie motocyklami. Mam nadzieję, że na wyścigi też będzie przyjeżdżać dużo kibiców. Już nie możemy się doczekać pierwszych testów, żeby poznać wreszcie tor w Poznaniu i naszych nowych rywali.."

Suzuki Grandys Duo Team zawodnik na motocyklu
Suzuki Grandys Duo motocykl
NAS Analytics TAG

Zdjęcia
Suzuki Grandys Duo Team
Suzuki Grandys Duo Team i dziewczyny
Suzuki Grandys Duo autografy
Suzuki Drandys Duo Syrenka
Suzuki Grandys Duo Team i Pejser
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę