tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Grandys Duo Team - oficjalna prezentacja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Suzuki Grandys Duo Team - oficjalna prezentacja

Autor: Anna Jdrasiak 2009.02.18, 14:02 Drukuj

Kenny Foray, Gwen Giabbani, Guillaume Dietrich, czyli francuska część Suzuki Grandys Duo Team w WMMP

I Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów, która w miniony weekend odbyła się w Warszawie była świetnym tłem do oficjalnej prezentacji nowego zespołu, który wystartuje w tegorocznej edycji WMMP. Podczas specjalnie zorganizowanej na stoisku Grandys Duo konferencji zaprezentowano członków teamu. Kenny Foray wystartuje w klasie Superstock 600, Gwen Giabbani podejmie rywalizację w klasie Superstock 1000, a Guillaume Dietrich'a zobaczymy w Superbike.

NAS Analytics TAG

Jacek Grandys zaprezentował ambitne cele zespołu na nadchodzący sezon WMMP, którymi są tytuły mistrzowskie we wszystkich klasach oraz w klasyfikacji zespołowej. Wysoko postawiona poprzeczka, do której będą starali się dorównać Francuzi może zaostrzyć rywalizację na poznańskim torze. 

Oczywiście była to też świetna okazja do rozdania autografów, udzielenia wywiadów, przywitania się z kibicami oraz zaprezentowania oficjalnych barw motocykli, jakimi będzie jeździł team w 2009. 

Jacek Grandys manager Suzuki Grandys Duo: „Bardzo się obawiałem, czy zła pogoda i w związku z tym odwołane loty z Paryża, nie pokrzyżują nam planów związanych z przyjazdem Francuzów do Polski. Ale udało się! Dziennikarze, polscy zawodnicy, kibice oraz goście wystawy, mieli okazję spotkać się z nimi i porozmawiać. Myślę, że wielu przekonało się, że są to fajni ludzie, a nie nadęte gwiazdy. Jestem pełen optymizmu i myślę, że już niedługo udowodnimy, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani do sezonu i stawiane przez nas cele będą konsekwentnie realizowane."

Guillaume Dietrich Superbike: "Bardzo się cieszę z przyjazdu do Polski. Bardzo miło nas tu przyjęto i atmosfera jest bardzo dobra. Tłumy, które zobaczyliśmy na wystawie potwierdzają, że w Polsce jest wielkie zainteresowanie motocyklami. Mam nadzieję, że na wyścigi też będzie przyjeżdżać dużo kibiców. Już nie możemy się doczekać pierwszych testów, żeby poznać wreszcie tor w Poznaniu i naszych nowych rywali.."

Suzuki Grandys Duo Team zawodnik na motocyklu
Suzuki Grandys Duo motocykl
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
Suzuki Grandys Duo Team
Suzuki Grandys Duo Team i dziewczyny
Suzuki Grandys Duo autografy
Suzuki Drandys Duo Syrenka
Suzuki Grandys Duo Team i Pejser
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr