tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Suomy Vandal - kaski fluorescencyjne

2010.04.26 Piotr Jędrzejak

Włoski producent wysokiej klasy akcesoriów motocyklowych Suomy, rozpoczyna produkcję kasków fluorescencyjnych

Dbając o wysoki poziom bezpieczeństwa motocyklistów, włoski producent wysokiej klasy akcesoriów motocyklowych Suomy, rozpoczyna produkcję kasków fluorescencyjnych. Dwa popularne malowania kasków Vandal - Brand i Flower od dziś będą dodatkowo zabezpieczone powłoką, która podczas nocnych przejażdżek będzie emanowała niebiesko-zieloną poświatą. Dla fanów nietuzinkowych akcesoriów do swoich pojazdów, kask fluorescencyjny stanie się idealnym dodatkiem. Na pewno jest czymś, czego nie będzie miał żaden inny użytkownik drogi, a do tego przyciągnie wiele spojrzeń. To jest właśnie kolejna cecha świecących kasków Suomy Vandal - będzie zwracał uwagę, a więc poprawiał widoczność motocyklisty, a co za tym idzie, jego bezpieczeństwo.

Cena kasków Suomy Vandal w malowaniach Brand oraz Flower z powłoką fluorescencyjną to 1690 zł. Dostępne są one w salonie Yamaha PolandPosition.

Yamaha PolandPosition
ul. Połczyńska 120C 
Warszawa
Tel: (0-22) 331 97 97
www.yamaha-polandposition.pl

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:.,. 26/04/2010 15:44

wieś tańczy i śpiewa.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę