tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt Style "W oku błysk" - krótka recenzja

Stunt Style "W oku błysk" - krótka recenzja

Autor: Gonzo 2008.12.08, 14:22 4 Drukuj

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery filmu Stunt Style „W oku błysk". Widzieliśmy tę produkcję na ekskluzywnej zamkniętej prezentacji i dzielimy się z Wami naszymi wrażeniami

Już za kilka dni dzieło Marcina Idziaszka pojawi się za darmo w Internecie. Jednak my obejrzeliśmy już ten film i możemy się z Wami podzielić naszymi wrażeniami. Będzie to spora zachęta do obejrzenia Stunt Style „W oku błysk", ponieważ naprawdę jest, na co popatrzeć.

Film rozpoczyna się od relacji z Streetbike Freestyle, który odbył się w tym roku w Bydgoszczy. Następnie Idziaszek prezentuje trening z Borska w 2007 roku. Kolejnym punktem jest Extrememoto Show 2007. Duża część filmu jest poświęcona Stunt Tour 2008, czyli wyjazdowi polskich stunterów do Francji. Całość zamyka relacja z German Stunt Days w Niemczech w 2008 roku.

Główną zaletą filmu jest to, że jego autor nie skupia się jedynie na samej jeździe. Jego produkcje oddają klimat, jaki panuje wśród osób, które uprawiają stunt. Pojawiają się śmieszne sytuacje, momentami mocno zwariowane, przy których nie raz sami odruchowo się uśmiechniemy. Gdy do tego wszystkiego dołączymy rewelacyjną muzykę w wykonaniu między innymi Erdego, Pyskatego, Pih'a, Pepe składu i dodamy wyśmienity montaż - jedno jest pewne - film będzie mocny! I tak jest. Całość trwa 56 minut, jednak ta niepełna godzina oddaje to, co się działo w Polsce oraz za granicą w ciągu ostatnich dwóch lat.

Pojawią się dwie wersje Stunt Style „W oku błysk": darmowa oraz wersja ze „złotej kolekcji". Pierwsza będzie za darmo opublikowana w Internecie, drugą zaś będzie można kupić. Zastanawiacie się pewnie, czym one się różnią? Otóż złota kolekcja będzie się składać z DVD z filmem (rozszerzonym o tłumaczenia oraz bonus filmowy) oraz z upominków.

Już teraz możecie zobaczyć kilka klatek z filmu oraz jego okładkę. Przypominamy też o trailerze, który od pewne czasu można zobaczyć na naszym serwisie.

Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:arkadio46 26/02/2009 22:53

oba są dobre!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę