tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Strój motocyklowy - wersja ultralight
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Strój motocyklowy - wersja ultralight

Autor: Konrad Bartnik 2018.06.08, 13:11 Drukuj

Raportowanie w internecie niewłaściwie ubranych motocyklistów staje się powoli naszą specjalnością narodową. My, jako media, prowadzimy oczywiście nieustającą kampanię na rzecz dbania o własne bezpieczeństwo i zaprzyjaźnienia się z Agatką, czyli zasadą AGATT - All Gear All the Time. W największym skrócie zaleca ona pełen strój nawet w czasie wyprawy po bułki, ponieważ zło przychodzi zawsze znienacka i w najmniej spodziewanym momencie.

Jednocześnie szanując wolną wolę nie możemy nikogo do niczego zmuszać, a w sytuacji skrajnych upałów sami wybieramy nieco niższy poziom ochrony na rzecz trzeźwego umysłu, o który trudno gotując się pod skórami. Jedyny wyjątek, kiedy tolerancja nam się kończy, to przewożenie pasażerów, zwłaszcza dzieci. W pełni ubrany rider wiozący dziewczynkę w sandałkach to zjawisko, które należy zwyczajnie piętnować.

NAS Analytics TAG

Po nieco przydługim wstępie ciekawa ilustracja: motocyklistka w trampkach, bez kasku i rękawic, za to mocno wpatrzona w smartfona. I bynajmniej nie siedząca w kawiarni, tylko pozostałą wolną ręką prowadząca motocykl. Pozostaje nam wierzyć, że miała ważny powód, np. ktoś w internecie nie miał racji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę