tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stowarzyszenie Wyścigów Motocyklowych - pierwsze spotkanie Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stowarzyszenie Wyścigów Motocyklowych - pierwsze spotkanie

Autor: Łukasz Świderek 2010.03.24, 20:08 11 Drukuj

Dziś, 24. marca odbyło się pierwsze zebranie Stowarzyszenia Wyścigów Motocyklowych, czyli grupy zawodników i szefów zespołów, którzy chcą wspólnie działać na rzecz rozwoju WMMP.

Dziś, 24. marca 2010 roku, w samo południe w warszawskiej restauracji London Steak House odbyło się pierwsze zebranie Stowarzyszenia Wyścigów Motocyklowych, czyli grupy zawodników i szefów zespołów, którzy chcą wspólnie działać na rzecz rozwoju Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Na pierwsze zebranie Stowarzyszenia Wyścigów Motocyklowych, na którym wybrano władze organizacji, przybyło i podpisało deklarację założycielską dwadzieścia dziewięć osób z pięćdziesięciu pięciu, jakie zgłosiły swoją chęć należenia do organizacji. Wszystkie osoby, którzy nie mogły stawić się w Warszawie będą mogły uzupełnić listę członkowską już podczas kolejnego zebrania członków, które odbędzie się razem z pierwszą rundą WMMP w Modlinie.

W mowach wstępnych obecni na sali przedstawiali swoją wizję działalności stowarzyszenia. Następnie wybrano siedmioosobowy zarząd, prezesa oraz członków komisji rewizyjnej. Prezesem SWM został Artur Wajda, a pozostali członkowie zarządu to Adam Badziak - finanse, Janusz Oskaldowicz, Michał Pernach - marketing, Jacek Grandys, Tomasz Kędzior - sprawy techniczne oraz Grzegorz Jędrzejewski - regulaminy. W komisji rewizyjnej zasiadać będą Hubert Tomaszewski, Marek Szkopek i Jacek Gradomski.

W najbliższych dniach zarząd rozpocznie działania mające na celu zalegalizowanie prawne inicjatywy oraz przedstawi statut SWM. Zostaną też opublikowane dokładne pomysły dotyczące kierunków i charakterystyki działalności stowarzyszenia, jakimi będą między innymi promocja WMMP, praca z młodzieżą, czy pomoc organizatorom Mistrzostw Polski. SWM jest nadal otwarte na kolejnych członków i chce zgromadzić wokół siebie większość zawodników startujących w WMMP. Celem jest wspólne działanie dla dobra dyscypliny, jaką są wyścigi motocyklowe.

„Stowarzyszenie skupia ludzi chcących pozytywnych zmian w środowisku, któremu poświęcają swoje życie. Ich determinacja, jaką okazali przyjeżdżając na spotkanie założycielskie jest najlepszą rekomendacją dla idei nam przyświecającej. W naszym zamyśle jest podejmowanie wszelkich działań prowadzących do konsolidacji i rozwoju społeczeństwa Wyścigów Motocyklowych.

Dziękuję zatem za gratulacje w imieniu zarządu Stowarzyszenia Wyścigów Motocyklowych!"

- dodał Artur Wajda 

 

Stowarzyszenie Wyscigow Motocyklowych
Prezes SWM Artur Wajda
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia

Partner działu:

zostan partnerem

Wsparcie działu:

Grandys duo
yam paw
logo rutmar
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: falo 24/03/2010 22:11

i ubiera się w Reserved.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę