tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Speed Days na torze Poznań w dniach 6-7 czerwca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Speed Days na torze Poznań w dniach 6-7 czerwca

Autor: Informacja prasowa 2011.05.24, 09:10 Drukuj

W dniach 6-7. czerwca Tor Poznań zaprasza na kolejny trening doskonalenia techniki jazdy motocyklem z serii Speed Days. Zajęcia będą prowadzili licencjonowani instruktorzy, Jacek Molik i Artur Wajda w asyście zawodników WMMP - Mistrza Świata Eundurance, Gwena Giabbaniego oraz jego partnera z zespołu Auto Fus BMW Team, Huberta Tomaszewskiego.

Treningi odbędą się z pomiarem czasu. Uczestnicy grup początkujących oraz klas amatorskich startujących w pucharach WMMP, mogą tradycyjnie liczyć na konsultacją techniczną. Na padoku pojawi się również service truck Arai. Więcej informacji znaleźć można na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego.

Kalendarz Speed Day 2011:
18/19 kwietnia
6/7 czerwca
17/18 czerwca
11/12 lipca
22/23 sierpnia
12/13 września
grupa c speed days poznan 09
  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę