tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Specjalna Vespa Primavera wystawiona na aukcję. Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w dobrym stylu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Specjalna Vespa Primavera wystawiona na aukcję. Wspomóż Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w dobrym stylu

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.01.27, 08:02 Drukuj

Filip Chajzer, ambasador marki Vespa w Polsce, przeznaczył na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy skuter Vespa Primavera w wyjątkowym malowaniu. Nie tylko ucieszy on nowego właściciela, ale przede wszystkim - dzieci, które mają problemy ze wzrokiem.

W 2022 roku finał WOŚP zagra 30 stycznia, a zbiórka tym razem odbywa się dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Akcję można wesprzeć między innymi poprzez licytowanie wyjątkowych przedmiotów, a do takich zalicza się właśnie Vespa Primavera. Wystawiony skuter ma silnik o pojemności 50 cm3, oświetlenie LED oraz zapewniające komfort podróżowania koła o średnicy 12 cali.

NAS Analytics TAG

Oczywiście może też służyć jako ozdoba salonu czy biura, bo stylowa Vespa odnajdzie się w każdej sytuacji. Filip Chajzer dodatkowo poprosił o pomoc Konrada Bożka ze studia tatuażu Rust'n'Fast, który wykonał jedyne w swoim rodzaju malowanie nawiązujące oczywiście do 30. finału WOŚP. Aukcja kończy się 31 stycznia, tuż przed godziną 18:00.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę