tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sobczyk Quad Racing Team jedzie na Pont de Vaux
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sobczyk Quad Racing Team jedzie na Pont de Vaux

Autor: Informacja prasowa 2009.08.18, 15:08 2 Drukuj

Sobczyk Quad Racing Team w składzie Paweł Sobczyk, Adam Wężyk i Maciek Czajkowski zakończył przygotowania do Mundialu Quadów w Pont de Vaux. Wszystko zapięte na ostatni guzik i zespół rusza do Francji, gdzie będzie walczył z najlepszymi quadowcami z całego świata w 12-godzinnym wyścigu.

Dziękujemy za wsparcie sponsorom: firmie V2 z Opola, firmie PTM- przedstawicielowi Ohlinsa z Warszawy, firmie Dynotech z Katowic, firmie Bel-Ray, Quady Śrem, Sylwestrowi Zalewskiemu z firmy ZXMotosports oraz Jackowi Olszewskiemu, który przygotowuje nam silniki.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę