tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Smarowanie łańcucha - komfort i wygoda NAS Analytics TAG

Smarowanie łańcucha - komfort i wygoda

Autor: Artykuł sponsorowany 2016.07.19, 11:27 Drukuj

Smarowanie łańcucha to rzecz prosta, ale uciążliwa. Motocykliści użytkujący maszyny napędzane łańcuchem wiedzą o tym doskonale. Jeżeli jesteś jednym z tych, którzy całe wakacje spędzą w siodle, lub najzwyczajniej nie przepadają za samodzielną obsługa łańcucha to koniecznie powinna cię zainteresować oferta urządzeń do automatycznego smarowania łańcucha firmy Scottoiler. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które wyklucza uciążliwe prace obsługowe łańcucha, ale również zapewnia mu nawet siedmiokrotnie dłuższą żywotność. Niemożliwe? A jednak! Nie tylko podczas testów producenta, ale również od wielu zadowolonych klientów wiemy, że z urządzeniem Scottoiler żywotność łańcucha na poziomie 40.000 km nie jest niczym nadzwyczajnym. Scottoiler oferuje obecnie dwa rodzaje urządzeń smarujących.

V-System, E-System – jaka to różnica?

Pierwszy z nich to V-System dostępny w cenie 499 zł. Ten typ urządzenia występuje również w dedykowanych wersjach do motocykli Triumph, Ducati,. Suzuki, Kawasaki i KTM. Zasada działania jest prosta a zarazem niezwykle skuteczna. Olej smarujący umieszczony w specjalnym zasobniki spływa wskutek siły ciężkości. Natomiast za odpowiednią ilość oleju podawanego na łańcuch dba zawór sterowany za pomocą próżni wytwarzanej przez silnik motocykla.

Drugie z urządzeń to model E-System dostępny w cenie 1199 zł. Tym razem do głosu doszła elektronika, która w całości steruje pracą olejarki. Zestaw E-System wymaga niewielkiej dostawy prądu z akumulatora motocykla. Wyposażony jest w czujnik wibracji i akcelerometr. Dzięki temu dawka oleju podawana na łańcuch mierzona jest bardzo precyzyjnie i tylko w czasie jazdy. W zestawie znajduje się również wyświetlacz, który pozwala kontrolować poziom oleju w zasobniku, temperaturę otoczenia oraz pracę pompy podawczej.

Co najważniejsze, montaż urządzeń nie jest skomplikowany i aby je zainstalować, nie jest wymagana wizyta w serwisie motocyklowym.

Pozostałe akcesoria w ofercie Scottoiler:

Pełna oferta urządzeń Scottoiler dostępna jest w sieci sklepów Inter Motors oraz na www.intermotors.pl, Infolinia: 801 88 20 88.

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę