tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skillz Up Motorsport Fest już jutro!

Skillz Up Motorsport Fest już jutro!

Autor: Informacja prasowa 2012.06.01, 15:08 Drukuj

Już jutro na Stadionie Żużlowym w Zielonej Górze odbędzie się pierwszy w kraju Motorsport Fest łączący Mistrzostwa Polski we Freestyle Motocrossie z ekstremalnym turniejem interdyscyplinarnym. To absolutny must dla miłośników sportów rozgrywanych na dwóch i czterech kołach. Wśród pojazdów znajdą się między innymi: motocykle żużlowe, motocykle crossowe, quady, BMX, samochody rajdowe i gokarty. Jedno jest pewne - w sobotę na W69 nie będzie czasu na nudę!

Bramy Stadionu Żużlowego otworzą się dla publiczności o godzinie 15.00. Wtedy też każdy chętny będzie mógł spotkać się oko w oko z bohaterami wydarzenia podczas Pit Party. Wśród zawodników, którzy wystartują w Zielonej Górze nie zabraknie Rafała Dobruckiego, Andi’ego Mancina, czy Marcina Chodkiewicza, żeby wymienić tylko niektórych. W Mistrzostwach Polski FMX widzowie zobaczą najlepszych zawodników Skillz Up, którzy podczas I rundy zajęli miejsca na podium: Michała Daciuka i Artura Puzio. Zabraknie niestety Marcina Łukaszczyka, który w trakcie treningu nabawił się kontuzji i nie jest w stanie wystartować. Gościnnie w tej konkurencji wystąpi także trójka zawodników z Czech: Zdeněk Fusek, Ondřej Záruba i František Máca.

Podczas trzech godzin zawodnicy będą się ścigać, skakać, wykonywać najbardziej niesamowite tricki, a wszystko po to, żeby przekonać do siebie jurorów i przeważyć szalę zwycięstwa na stronę swojej drużyny. Do tego nie zabraknie konkursów dla publiczności, muzyki na żywo w wykonaniu utalentowanego perkusisty ze Stanów Zjednoczonych Christiana Carlsona, któremu towarzyszyć będzie DJ Wojak.

Bilety w cenie 15 i 25 zł. tylko na trybunę K są jeszcze do nabycia na: http://abilet.pl/ oraz http://www.kupbilet.pl/

W przypadku, kiedy nie zostaną sprzedane wszystkie bilety, będzie je można nabyć na stadionie przy ul. Wrocławskiej 69 w dniu zawodów w godzinach 10:00 – 16:00. 

Skillz Up Motorsport Fest to wielkie emocje i niezapomniane wrażenia! Musicie tam być!

HARMONOGRAM SKILLZ UP MOTORSPORT FEST 02.06.2012

15.00 - Otwarcie bram
15:30 - 15.50 – Pit party
16.00 - Rozpoczęcie zawodów prezentacja wszystkich zawodników
16.10 - Freestyle Motocross – kwalifikacje II rundy MP 
16.30 - Konkurs dla publiczności
16.35 - BMX SHOW eliminacje 
16.45 - Quad Freestyle SHOW eliminacje
16.50 - Supercross eliminacje – zawodnicy w wieku od 4-8 lat 
17.00 - Quad Speedway - eliminacje
17.05 - Nascar show
17.10 - Turniej Drużynowy część I (wyścigi samochodowe, żużlowe i żużel na quadach)
17:30 - 17:45 Przerwa
17.45 - Turniej drużynowy część II  (FMX Speed’n Skillz, Quad Freestyle, BMX, Supercross, wyścigi mieszane, FMX Best Whip, wyścigi kapitanów drużyn gokartami)
18.35 - Freestyle Motocross – finał II rundy MP
18.50 - Miniflip show
18.55 - Niespodzianka 
19.00 - 19.20 - Wręczenie nagród i sesja autografów

Więcej informacji o zawodach na stronie: www.skillzup.pl oraz na profilu: www.facebook.com/skillzupcup

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia miasta Zielona Góra oraz sponsorów.

Imprezę napędzają: OTOMOTO, ROCKSTAR ENERGY DRINK

Partnerzy: PZM, ZASTAL, KUP BILET, ABILET

Sponsorzy wspierający: GO PRO, MARCZENIA, LIGATURA, VITAMIN-SHOP, Idom, CATERING PALCE LIZAĆ, EAT MY DIRT

Patroni medialni: TVN TURBO, RMF MAXXX, ŚCIGACZ.PL, MOTOX.COM.PL, X-CROSS, ŚWIAT MOTOCYKLI, FREESTYLE.PL, QUADZIK, STRÖER, RTV LUBUSKA, GAZETA LUBUSKA, SPORT.ZGORA.PL, LUBUSKIEFAKTY.PL, TYDZIEŃ+

Organizatorzy: SPORTAINMENT, KLUB DAREDEVIL FMX

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę