tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Shit! Fuck! Shit! Motocyklista w nierównej walce z rwącym strumieniem [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Shit! Fuck! Shit! Motocyklista w nierównej walce z rwącym strumieniem [FILM]

Autor: Raff 2019.11.16, 18:53 Drukuj

Pokonywanie brodów wymaga rozpoznania terenu, odwagi i bardzo dobrej techniki jazdy. Wystarczy brak jednej z tych rzeczy, by osiągnięcie drugiego brzegu stało się misją niemożliwą.

Tutaj jedna z takich sytuacji - na pozór niewielki strumień, przecinający offroadowy szlak okazał się potężną siłą, która pokonała motocyklistę. Na szczęście zarówno motocykl, jak i kierowca ocaleli.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę