tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sherco wyprodukowało 30 000 trialówek NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sherco wyprodukowało 30 000 trialówek

Autor: Lovtza 2015.06.05, 10:35 Drukuj

Francuski producent Sherco ma powody do świętowania. Z linii produkcyjnej fabryki zlokalizowanej pod Barceloną zjechała 30 000. sztuka trailowego motocykla z serii ST. To bardzo duże wydarzenie dla małego producenta, który działa od 1998 roku i przez lata skupiał się na produkcji maszyn trialowych.

W ciągu ostatnich 17 lat pracy francusko-kataloński producent wypracował sobie bardzo dobrą reputację w świecie off-roadu. Fabryka w Caldes de Montbui, gdzie wyprodukowano motocykl z oznaczeniem 30 000, skupia się na produkcji maszyn trialowych, jest także światowym centrum dystrybucji części do motocykl Sherco.

NAS Analytics TAG

Obecnie oferta obejmuje 25 różnych szosowych i terenowych modeli z segmentów trial, enduro, supermotard oraz elektrycznych motocykli dla dzieci. Pomimo kryzysu w Hiszpanii oraz dekoniunktury na motocykle offroadowe w Europie, katalońska fabryka produkuje coraz więcej, przez co w chwili obecnej jest dwukrotnie większa, niż w momencie uruchomienia.

Obecnie w Caldes de Montbui produkowane jest około 3000 motocykli rocznie. 90% produkcji trafia na eksport do ponad 40 krajów. Ponadto fabryka produkuje również motocykle Scorpa, jako że marka ta należy w chwili obecnej do grupy Sherco Motorcycles. Co ciekawe w fabryce przy produkcji pracuje zaledwie… 30 pracowników. 80% części i podzespołów dostarczanych jest przez lokalnych kooperantów. W Katalonii produkowanych jest także 50% części do modeli enduro, które produkowane są w zakładach w Nimes.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę