tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sherco wyprodukowało 30 000 trialówek Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Sherco wyprodukowało 30 000 trialówek

Autor: Lovtza 2015.06.05, 10:35 Drukuj

Francuski producent Sherco ma powody do świętowania. Z linii produkcyjnej fabryki zlokalizowanej pod Barceloną zjechała 30 000. sztuka trailowego motocykla z serii ST. To bardzo duże wydarzenie dla małego producenta, który działa od 1998 roku i przez lata skupiał się na produkcji maszyn trialowych.

W ciągu ostatnich 17 lat pracy francusko-kataloński producent wypracował sobie bardzo dobrą reputację w świecie off-roadu. Fabryka w Caldes de Montbui, gdzie wyprodukowano motocykl z oznaczeniem 30 000, skupia się na produkcji maszyn trialowych, jest także światowym centrum dystrybucji części do motocykl Sherco.

Obecnie oferta obejmuje 25 różnych szosowych i terenowych modeli z segmentów trial, enduro, supermotard oraz elektrycznych motocykli dla dzieci. Pomimo kryzysu w Hiszpanii oraz dekoniunktury na motocykle offroadowe w Europie, katalońska fabryka produkuje coraz więcej, przez co w chwili obecnej jest dwukrotnie większa, niż w momencie uruchomienia.

Obecnie w Caldes de Montbui produkowane jest około 3000 motocykli rocznie. 90% produkcji trafia na eksport do ponad 40 krajów. Ponadto fabryka produkuje również motocykle Scorpa, jako że marka ta należy w chwili obecnej do grupy Sherco Motorcycles. Co ciekawe w fabryce przy produkcji pracuje zaledwie… 30 pracowników. 80% części i podzespołów dostarczanych jest przez lokalnych kooperantów. W Katalonii produkowanych jest także 50% części do modeli enduro, które produkowane są w zakładach w Nimes.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę