tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ścigacz.pl życzy wam Wesołych Świąt!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ścigacz.pl życzy wam Wesołych Świąt!

Autor: Redakcja 2012.12.24, 15:08 7 Drukuj

Czytające te słowa wielu z was jest już myślami w świątecznym klimacie, podczas wieczerzy wigilijnej i pysznych pyszności przygotowywanych przez nasze babcie i mamy. W związku z tym redakcja Ścigacz.pl chciałaby Wam życzyć świąt, które przebiegną zgodnie z waszym planem i oczekiwaniami. Aby nikt nie dostał w prezencie swetra i skarpetek, aby kot nie przewrócił choinki, aby szwagier nie pokłócił się z ojcem i aby brat nie dostał lepszego prezentu.

Życzymy Wam także, aby w nadchodzącym roku drogi były suche i przyczepne, aby z zakrętów wychodzić pełnym ogniem i aby pokonywać je po idealnej linii. Życzymy Wam, aby paliwo i tylne opony stale taniały i aby dziewczyny zawsze widziały wasze wheelie. Przede wszystkim życzymy Wam, aby każdy wyjazd kończył się powrotem do garażu, a nigdy przenigdy w szpitalu. Bądźcie bezpieczni, bądźcie szczęśliwi, Wesołych Świąt!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:Mati 24/12/2012 20:09

Dzięki wzajemnie :D

Odpowiedz
Autor:bailif 24/12/2012 16:25

i vice versa ;)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę