tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Salon nawigacji GPS we Wrocławiu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Salon nawigacji GPS we Wrocławiu

Postaw na wieloletnie doświadczenie, zaufaj specjalistom od nowoczesnych technologii. Zwiększ efekty pracy i przyjemność z wypoczynku. Zapewnij sobie i Bliskim bezpieczeństwo o jakim zawsze marzyłeś.

Adres

Wrocław
Mob. 0 781 52 88 57
biuro@navio.pl
www.navio.pl WWW:

OPIS FIRMY


Nawigacja satelitarna w samochodzie to doskonały przyrząd do wyznaczania pozycji pojazdu, ale też graficzne usytuowanie go na mapie oraz wyznaczanie optymalnej trasy przejazdu.
Do niedawna tylko najbardziej luksusowe samochody były wyposażone w komputer z systemem nawigacji. Ograniczenie to było spowodowane wysoką ceną odbiornika GPS i brakiem elektronicznych map dla terenów Polski.

Dzisiaj urządzenia do nawigacji tanieją oraz stają się bardziej dokładne i funkcjonalne. W zależności od potrzeb użytkownika i możliwości finansowych kierowca ma do dyspozycji kilka opcji wyboru urządzenia do nawigacji:

  • Proste urządzenie nawigacyjne GPS z wbudowaną mapą Polski i Europy. Nie wymagające dodatkowego oprogramowania. Zwykle nie mające możliwości wykorzystania go poza samochodem. Opcjonalnie może posiadać funkcję zestawu głośnomówiącego połączonego z komórką przez Bluetooth. Zestaw bardzo prosty w montażu.

  • Palmtop z funkcją GPS, to połączenie miniaturowego komputera z odbiornikiem GPS, który wymaga zainstalowania dodatkowego oprogramowania i map. Posiada lepszą funkcjonalność, sterowanie z ekranu dotykowego, komunikacje głosem, duże możliwości konfiguracji i planowania tras przejazdu. Urządzenie można swobodnie wykorzystywać poza samochodem, na wycieczkach pieszych i na wodzie.

Ilość dostępnych odbiorników GPS cały czas rośnie. Różnią się znacząco ceną i funkcjami. Przy wyborze odbiornika warto dokładnie sprawdzić jego parametry, gdyż te najtańsze są mało przydatne, z uwagi na nie najlepsze pokrycie map oraz ich aktualizacji.  

Postaw na nasze wieloletnie doświadczenie, zaufaj specjalistom od nowoczesnych technologii. Kup we Wrocławiu nawigację gps, a zapewnisz sobie aktualizacje map, serwis oraz profesjonalną  pomoc w doborze nawigacji.  Zwiększ efekty pracy swój i pracowników oraz korzystaj z przyjemnego wypoczynku. Zapewnij sobie i Bliskim bezpieczeństwo o jakim zawsze marzyłeś.


Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę