tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sachsenring pozostanie w kalendarzu MotoGP? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sachsenring pozostanie w kalendarzu MotoGP?

Autor: Maciek Machniewski 2011.12.07, 09:43 Drukuj

Pomimo wcześniejszych wątpliwości zapowiada się, że niemiecka runda MotoGP nadal będzie organizowana na torze Sachsenring.

W tymczasowym kalendarzu na rok 2012 przy niemieckiej rundzie widniała adnotacja „Do potwierdzenia”, a wszystko wskazywało na to, że obiekt ten z powodów finansowych zniknie z motocyklowych Mistrzostw Świata. Sachsenringowi nie pomagała nawet jedna z największych frekwencji w całym sezonie.

Jednak krótkie oświadczenie na stronie internetowej toru sugeruje, że umowa pomiędzy ADAC, Saksonią oraz Dorną została podpisana. Jeżeli wszystko potoczy się pomyślnie, to zawodnicy MotoGP wystartują na tym obiekcie 8 lipca.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla polskich fanów tego sportu, ponieważ Sachsenring znajduje się blisko polskiej granicy i co roku wielu naszych rodaków przybywa na ten tor.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę