tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ride Out z Proenduro.pl - Mazury czekaj!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ride Out z Proenduro.pl - Mazury czekaj!

Autor: Informacja prasowa 2021.06.16, 13:52 Drukuj

Mazury to jeden z najlepszych motocyklowych kierunków na wakacje! Szczególnie, gdy dysponujesz dużą turystyczno-terenową maszyną i  gdy chcesz zobaczyć Cud Natury inaczej, niż z asfaltu. Brzmi zachęcająco? Zapraszamy zatem na wycieczkę motocyklową z renomowaną motocyklową szkołą Proenduro.pl!

Ride Out na Mazurach!  

NAS Analytics TAG

Region, w którym zaplanowaliśmy drugi tegoroczny Ride Out  jest absolutnie fantastyczny! Mazury - Cud Natury to malowniczy makroregion o wysokiej jeziorności, który jest jednym z najatrakcyjniejszych turystycznie i motocyklowo regionów Polski. Zobaczycie z zupełnie innej perspektyw największe polskie jezioro - Śniardwy, na trasie czekają na Was legalne leśne i polne szutry. Ale region ten to nie tylko natura i jej zapierające dech w piersiach piękno. To także relikty minionych wojen. Zobaczymy Kanał Mazurski, umocnienia Wilczego Szańca, Twierdzę Boyen i wiele innych miejscowych atrakcji. 

Przedłużony lipcowy weekend z ekipą Proenduro.pl to zróżnicowane grupy, trzy dni jeżdżenia i ponad 500 km na przepięknych, mazurskich szlakach.

Hotel

Miejsce, gdzie będziecie zakwaterowani to trzygwiazdkowy Hotel Nad Pisą w Piszu. Ten wyjątkowy obiekt położony w centrum miasta nad brzegiem jednej z najpiękniejszych mazurskich rzek. Sąsiaduje ze starówką i rynkiem miejskim, a po przeciwnej stronie Pisy otoczony jest zielenią parkową. Zakwaterowani zostaniecie w kompleksowo wyposażonych pokojach, a o nasze podniebienia zajmie się znakomita hotelowa restauracja! 

Jeśli będziecie mieli dostatecznie dużo energii - po jeździe na motocyklu będziecie mogli wskoczyć do jeziora, lub popływać kajakiem! W końcu lipiec to środek wakacji!

Trasy

Organizator przygotował dla Was trzy trasy. Pierwszego dnia odwiedzicie pozostałości militarnych zapędów III Rzeszy. Drugiego dnia czeka na Was pętla szutrowym szlakiem wokół Wielkich Jezior Mazurskich, po części prowadząca trasami Rajdu Polski. Dzień trzeci, niedziela to krótsza trasa Tour de Śniardwy ciągnąca się urokliwymi zakątkami wokół największego polskiego jeziora. Wszystko w klimacie Adventure rzecz jasna.

Technicznie trasy to 70% teren, 30% boczne drogi asfaltowe. Teren jest mocno zróżnicowany - od szerokich, szybkich dróg szutrowych, po piaszczyste podjazdy, przeprawy promowe i piaskownice. Będzie bardzo motocyklowo z dużą ilością jazdy w jednej z najlepszych motocyklowych lokalizacji w Polsce.  

Plan jest taki, aby zobaczyć*: 

 • Pozostałości Kanału Mazurskiego
 • Byłą kwaterę Hitlera 
 • Twierdzę Boyen
 • Najpiękniejsze miasta Mazur - Mikołajki, Giżycko, Mrągowo i wiele mniejszych urokliwych zakątków!
 • Mazury z góry (opcja dodatkowo płatna i zależna od warunków pogodowych!)

*może ulec zmianie

Nawigacja

Nawigacja w trakcie imprezy realizowana będzie na dwa sposoby. Pierwszy to jazda z przewodnikiem, który dysponował będzie zapisem trasy w postaci plików GPX. Druga opcja to samodzielne podróżowanie w oparciu o zapis tracka GPX. 

Zalecane jest zaopatrzenie się w opcję korzystania z nawigacji GPS, choćby przy wykorzystaniu smartfona. Pamiętajcie o kabelkach, power-bankach i końcówkach. 

Wsparcie techniczne

W ramach wsparcia technicznego dysponowali będziecie busem technicznym, narzędziami oraz sprzętem, który może być przydatny w przypadku awarii. 

Niezależnie od tego warto zaopatrzyć się w:

 • zestaw podstawowych narzędzi
 • zestaw opatrunkowy
 • piankę do sprayu i/lub łatki, a w przypadku osób posiadających dętkowe koła - również całych dętek do Waszych kół. 

Co jest w cenie? 

 • 3x nocleg 
 • miejsce w pokoju dwuosobowym
 • wyżywienie 
 • przygotowane trasy 
 • opiekun grupy  
 • bus serwisowy  

Czego nie ma w cenie?  

 • transportu motocykla  
 • wynajmu motocykla  

Co musisz mieć ze sobą?  

 • przygotowany do jazdy w terenie motocykl 
 • ogumienie minimum 60/40 (jak Pirelli Scorpion Rally STR, Continental TKC80, itd.) 
 • niezbędną odzież motocyklową; homologowany kask, buty, ochraniacze kolan, kurtkę motocyklową, spodnie  
 • bukłak z wodą   
 • podstawowe narzędzia do swojego motocykla łatki do opon / dętki 

Rejestracja

Rejestracja prowadzona jest on-line. Bezpośredni link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Wpisuj zatem daty do kalendarza, zaproś przyjaciół, zbieraj ekipę… i do zobaczenia w sezonie 2021!

Przeczytaj więcej o naszych imprezach Ride Out TUTAJ

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr