tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rkawice motocyklowe Course Wasteland. Opis, opinia, cena
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rkawice motocyklowe Course Wasteland. Opis, opinia, cena

Autor: Redakcja 2019.01.07, 10:35 Drukuj

Course Wasteland to skórzane rękawice uniwersalne, które znakomicie sprawdzą się zarówno w turystyce, w środowisku miejskim, jak i podczas niespiesznych przejażdżek cruiserem.

Rękawice Course Wasteland wykonano w całości ze skóry. Dzięki eleganckiemu, stonowanemu designowi bez problemu dopasują się niemal fo każdej motocyklowej stylówki. Mimo dyskretnego wyglądu, wyposażone są jednak w szereg elementów poprawiających bezpieczeństwo.

NAS Analytics TAG

Kostki chronione są twardym protektorem, zaszytym pod wierzchnią warstwą skóry. Mniejsze protektory tego typu umieszczono na wierzchniej stronie palców (oprócz kciuka). Wewnętrzna strona dłoni pokryta jest dodatkową warstwą skóry, zaś na zgięciu kciuka i palca wskazującego umieszczono antypoślizgową wstawkę, która poprawia chwyt manetki.

Rekawice motocyklowe Course Wasteland 12

Wszystkie wzmocnienia, protektory i dodatkowe elementy są bardzo dyskretne i nie zaburzają harmonijnej linii rękawicy. Na mankiecie zastosowano delikatne przeszycie ściągające i proste zapięcie na rzep, którym można regulować dopasowanie do nadgarstka. Sam mankiet, choć nie tak długi jak w przypadku typowych rękawic turystycznych, jest nieco przedłużony i wystarczająco dobrze osłania nadgarstek.

Rękawice Course Wasteland są wygodne nawet po pierwszym założeniu. Skóra jest miękka, dobrze wyprawiona, a jakość wykonania nie budzi zastrzeżeń. Jedyne, co producent mógłby poprawić to wewnętrzne szwy, które mogą dokuczać podczas dłuższych przelotów.

Ważna cechą rękawic Course Wasteland jest możliwość obsługiwania w nich urządzeń z ekranami dotykowymi. Umożliwia to zastosowany na palcu wskazującym i kciuku materiał Smart Touch.

Rękawice Course Wasteland kosztują w sklepie XLMoto.pl tylko 124,99 zł. Jak na tak dobre materiały i wykonanie, to bardzo dobra oferta.

Rekawice motocyklowe Course Wasteland 10

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr