tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Winter - zimowy zlot Ducati w Istebnej NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Winter - zimowy zlot Ducati w Istebnej

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.03.12, 16:08 3 Drukuj

Ducati Scrambler na oponach z kolcami jeździ po stoku narciarskim, wieczorem odbywa się kulig, a w ciągu dnia narciarski slalom na czas. Tak - to musi być zimowy zjazd polskich Ducatisti! 

Weekend spędzamy w miejsowości Istebna, gdzie zorganizowano Red Winter, czyli zimowy zjazd miłośników Ducati. Impreza odbywa się już po raz drugi. Ducatisti spotykają się, żeby wspólnie spędzić czas, dobrze się bawić, jeździć na nartach, pić espresso, jeść włoskie makarony i gawędzić do późnej nocy, nie tylko o motocyklach... Nie zabrakło nawet Snow GP, czyli wyścigu z góry na "jabłuszkach"... Wśród licznych atrakcji najbardziej do gustu przypadła nam jednak przejażdżka Scramblerem po stoku narciarskim w wykonaniu Daniela "Buły" Bukowskiego - zawodnika zespołu wyścigowego Ducati Toruń Motul Team.

NAS Analytics TAG

Motocykl był wyposażony w opony z kolcami, co stanowi idealne rozwiązanie na lód, lecz w głębokim, kopnym śniegu nie do końca się sprawdza. Tak czy inaczej, zabawa była przednia, a przecież o to tutaj chodzi!

Impreza jest organizowana przez Ducati Club Polska przy wsparciu m.in. katowickiego dealera Ducati Euro Rider oraz dealera Audi z Gliwic. Szczegóły na www.ducatiklubpolska.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę