tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Winter - zimowy zlot Ducati w Istebnej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Winter - zimowy zlot Ducati w Istebnej

Autor: Piotr Barry Barya 2017.03.12, 16:08 3 Drukuj

Ducati Scrambler na oponach z kolcami jeździ po stoku narciarskim, wieczorem odbywa się kulig, a w ciągu dnia narciarski slalom na czas. Tak - to musi być zimowy zjazd polskich Ducatisti! 

Weekend spędzamy w miejsowości Istebna, gdzie zorganizowano Red Winter, czyli zimowy zjazd miłośników Ducati. Impreza odbywa się już po raz drugi. Ducatisti spotykają się, żeby wspólnie spędzić czas, dobrze się bawić, jeździć na nartach, pić espresso, jeść włoskie makarony i gawędzić do późnej nocy, nie tylko o motocyklach... Nie zabrakło nawet Snow GP, czyli wyścigu z góry na "jabłuszkach"... Wśród licznych atrakcji najbardziej do gustu przypadła nam jednak przejażdżka Scramblerem po stoku narciarskim w wykonaniu Daniela "Buły" Bukowskiego - zawodnika zespołu wyścigowego Ducati Toruń Motul Team.

NAS Analytics TAG

Motocykl był wyposażony w opony z kolcami, co stanowi idealne rozwiązanie na lód, lecz w głębokim, kopnym śniegu nie do końca się sprawdza. Tak czy inaczej, zabawa była przednia, a przecież o to tutaj chodzi!

Impreza jest organizowana przez Ducati Club Polska przy wsparciu m.in. katowickiego dealera Ducati Euro Rider oraz dealera Audi z Gliwic. Szczegóły na www.ducatiklubpolska.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr