tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Friday w Ducati: skorzystaj z rabatw na wybrany asortyment nawet do 50%!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Friday w Ducati: skorzystaj z rabatw na wybrany asortyment nawet do 50%!

Autor: Informacja prasowa 2022.11.23, 09:43 Drukuj

Black Friday? W Ducati mamy Red Friday! To najlepszy czas, aby skorzystać z niepowtarzalnych okazji. W dniu 25 listopada 2022 roku odwiedź dealera Ducati i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów. Promocja obejmuje wybrany asortyment odzieży, który może różnić się w zależności od stacji dealerskiej.

Zapraszamy do dealerów w całym kraju

NAS Analytics TAG

Dla prawdziwych Łowców Okazji mamy coś specjalnego! Tylko do końca bieżącego roku wraz z nowym Scramblerem Icon, Icon Dark i Urban Motard otrzymasz promocyjny pakiet korzyści serwisowych obejmujący bezpłatne przeglądy w ciągu dwóch lat.

Kultowy Scrambler może być Twój niemal natychmiast, a w dodatku z pakietem atrakcyjnych korzyści. Motocykle z rocznika 2022, standardowo objęte czteroletnią gwarancją bez limitu kilometrów, tylko teraz dostępne są z dwuletnim pakietem bezpłatnych przeglądów. Oznacza to, że przez dwa lata od daty zakupu nie musisz martwić się o koszty standardowych przeglądów swojego motocykla w autoryzowanym serwisie Ducati. W ten sposób możesz zaoszczędzić nawet 2500 złotych!

Dowiedz się więcej o promocji na Scramblery

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr