tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Romaniacs 2012 - wideo podsumowujące NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Romaniacs 2012 - wideo podsumowujące

Autor: Lovtza 2012.10.12, 07:52 1 Drukuj

O tym czym jest i jak wygląda Red Bull Romaniacs, jedna z najbardziej ekstremalnych imprez enduro na tej plancie, informujemy Was od kilku lat na bieżąco. Dziś proponujemy nieco inne spojrzenie na to offroadowe święto. Oto obszerna relacja wideo z Red Bull Romaniacs 2012, przygotowana na zlecenie sponsora. Oczywiście pełna jest reklamowych wstawek, ale pomijając ten fakt poniższy materiał doskonale ilustruje również skalę trudności rajdu, kunszt zawodników i trudne do opisania piękno gór Transylwanii.

Z roku na rok wydarzenie to staje się coraz popularniejsze wśród polskich motocyklistów, których coraz większą liczbę notujemy na listach startowych. Same zawody to nie tylko ciężki teren i rywalizacja na najwyższym światowym poziomie, ale też gigantyczna operacja logistyczna i organizacyjna, którą Martin "Frejn" Freinademetza, organizator opisał  w tym roku następująco: „Oznakowane i przygotowane ok. 600 km tras, zatrudnionych 400 osób, rozdystrybuowanych 20000 litrów paliwa i 390 litrów oleju do 16 punktów tankowania, zbudowane 4 punkty serwisowe i 40 punktów kontrolnych, zakwaterowanie i wyżywienie dla zawodników i zespołów”

Na poniższym materiale możecie zobaczyć jak wszystko to zadziałało razem w praktyce.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę