tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Szuter Rally z PodLaski - kilometry motocyklowej frajdy [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Szuter Rally z PodLaski - kilometry motocyklowej frajdy [FILM]

Autor: Raff 2019.05.22, 17:33 Drukuj

Zakończył się Szuter Rally z PodLaski - motocyklowy rajd najpiękniejszymi szutrowymi szlakami Podlasia. Byliśmy tam z kamerą, by sprawdzić dlaczego impreza ta przyciąga motocyklistów jak magnes.

Rajd Szuter Rally z PodLaski zaskoczył nas doskonałą organizacją, genialnie wytyczonymi trasami i - co najważniejsze - fantastyczną atmosferą. Od samego początku widać było, że organizator - ekipa On Tour Poland - doskonale wie co robi.

NAS Analytics TAG

Trasa rajdu biegła niemal w stu procentach szutrowymi i polnymi drogami, mijając niezwykłe miejsca i zapewniając widoki tak piękne, że trudno było czasem skupić się na jeździe. Ciche podlaskie wsie, przycupnięte z dala od głównych dróg, urokliwe cerkwie i tajemnicze miejsca tworzyły niezwykłą scenografię tej imprezy.

Uczestnicy podczas tej edycji po raz pierwszy korzystali z dziurkaczy, znanych z rajdów 4x4. Przysporzyło to niektórym sporo problemów - podjazd do wielu miejsc był trudny, nierzadko trzeba było korzystać z pomocy kolegów.

Spora część motocyklistów, którzy pojawili się na rajdzie Szuter Rally z PodLaski to stali uczestnicy imprez z On Tour Poland. Trudno się dziwić - dla takiej atmosfery i takich atrakcji warto przyjeżdżać na każde z wydarzeń organizowanych przez tę ekipę!

A jakie jeszcze rajdy organizuje On Tour Poland? Wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem: rajdymotocyklowe.com

Rajd Szuter Rally z PodLaski 2019 3

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę