tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd Szuter Rally z PodLaski - kilometry motocyklowej frajdy [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd Szuter Rally z PodLaski - kilometry motocyklowej frajdy [FILM]

Autor: Raff 2019.05.22, 17:33 Drukuj

Zakończył się Szuter Rally z PodLaski - motocyklowy rajd najpiękniejszymi szutrowymi szlakami Podlasia. Byliśmy tam z kamerą, by sprawdzić dlaczego impreza ta przyciąga motocyklistów jak magnes.

Rajd Szuter Rally z PodLaski zaskoczył nas doskonałą organizacją, genialnie wytyczonymi trasami i - co najważniejsze - fantastyczną atmosferą. Od samego początku widać było, że organizator - ekipa On Tour Poland - doskonale wie co robi.

Trasa rajdu biegła niemal w stu procentach szutrowymi i polnymi drogami, mijając niezwykłe miejsca i zapewniając widoki tak piękne, że trudno było czasem skupić się na jeździe. Ciche podlaskie wsie, przycupnięte z dala od głównych dróg, urokliwe cerkwie i tajemnicze miejsca tworzyły niezwykłą scenografię tej imprezy.

Uczestnicy podczas tej edycji po raz pierwszy korzystali z dziurkaczy, znanych z rajdów 4x4. Przysporzyło to niektórym sporo problemów - podjazd do wielu miejsc był trudny, nierzadko trzeba było korzystać z pomocy kolegów.

Spora część motocyklistów, którzy pojawili się na rajdzie Szuter Rally z PodLaski to stali uczestnicy imprez z On Tour Poland. Trudno się dziwić - dla takiej atmosfery i takich atrakcji warto przyjeżdżać na każde z wydarzeń organizowanych przez tę ekipę!

A jakie jeszcze rajdy organizuje On Tour Poland? Wszystkie informacje znajdziesz pod tym linkiem: rajdymotocyklowe.com

Rajd Szuter Rally z PodLaski 2019 3

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę