tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Quadcross of European Nations z udziałem Polaków

Autor: Eristof 2010.09.24, 12:11 Drukuj

Już jutro nasi zawodnicy quadcrossu staną do walki o Puchar Narodów Europejskich w Motocrossie Quadów

Rokrocznie w ostatni weekend września reprezentacje krajów Starego Kontynentu stają do wspólnej rywalizacji o Puchar Narodów w Motocrossie Quadów. Tegoroczne zawody Quadcross of European Nations rozpoczną się już jutro, 25. września w miejscowości Sverepec na Słowacji.

Barwy naszego kraju reprezentować będą tegoroczny Mistrz Polski w klasie Open – Mateusz Wojciechowski oraz Kacper Kamiński i Patryk Kucharewicz. Reprezentant GAMK, jeżdżący w zespole KTM Univerpal Racing Team, ma już pewne doświadczenie związane ze startem w tych zawodach. „Mateo” wraz z Grzegorzem Brzozowskim i Piotrem Majkowski wywalczyli w ubiegłym roku dla naszego kraju 9. miejsce. Dla pozostałych kierowców będzie to jednak debiut w tej imprezie.

„W tym roku rolę reprezentowania naszego kraju powierzyliśmy młodym i ambitnym zawodnikom. Każdy z nich bardzo sumiennie przepracował ten sezon. Mateusz i Patryk, oprócz udziału w krajowych eliminacjach Mistrzostw Polski startował też w niektórych rundach Mistrzostw Europy. Naszym planem jest zdobycie co najmniej zeszłorocznego wyniku.” – mówi Marta Bubak, Przewodnicząca ds. quadów w Głównej Komisji Sportu Motocyklowego Polskiego Związku Motorowego.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę