tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quadcross of European Nations z udziałem Polaków NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Quadcross of European Nations z udziałem Polaków

Autor: Eristof 2010.09.24, 12:11 Drukuj

Już jutro nasi zawodnicy quadcrossu staną do walki o Puchar Narodów Europejskich w Motocrossie Quadów

Rokrocznie w ostatni weekend września reprezentacje krajów Starego Kontynentu stają do wspólnej rywalizacji o Puchar Narodów w Motocrossie Quadów. Tegoroczne zawody Quadcross of European Nations rozpoczną się już jutro, 25. września w miejscowości Sverepec na Słowacji.

Barwy naszego kraju reprezentować będą tegoroczny Mistrz Polski w klasie Open – Mateusz Wojciechowski oraz Kacper Kamiński i Patryk Kucharewicz. Reprezentant GAMK, jeżdżący w zespole KTM Univerpal Racing Team, ma już pewne doświadczenie związane ze startem w tych zawodach. „Mateo” wraz z Grzegorzem Brzozowskim i Piotrem Majkowski wywalczyli w ubiegłym roku dla naszego kraju 9. miejsce. Dla pozostałych kierowców będzie to jednak debiut w tej imprezie.

„W tym roku rolę reprezentowania naszego kraju powierzyliśmy młodym i ambitnym zawodnikom. Każdy z nich bardzo sumiennie przepracował ten sezon. Mateusz i Patryk, oprócz udziału w krajowych eliminacjach Mistrzostw Polski startował też w niektórych rundach Mistrzostw Europy. Naszym planem jest zdobycie co najmniej zeszłorocznego wyniku.” – mówi Marta Bubak, Przewodnicząca ds. quadów w Głównej Komisji Sportu Motocyklowego Polskiego Związku Motorowego.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę