tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prototyp Triumph Speed Twin - maria klasyki z nowoczesnoci?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prototyp Triumph Speed Twin - maria klasyki z nowoczesnoci?

Autor: Beavis 2016.11.25, 11:36 Drukuj

Triumph chce wypełnić kolejną niszę modelem, który może nosić nazwę Speed Twin.

Amerykanie z Motorcyclist dotarli do zdjęć prototypu motocykla, który może nosić nazwę Speed Twin. Motocykl testowany jest ponoć od ponad roku, a w przyszłym tygodniu ma zostać potwierdzone oficjalne nazewnictwo. Tyle z plotek, a co wiadomo ze zdjęć?

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Speed Twin dzieli jednostkę napędową i podwozie z Thruxtonem, przy czym posiada podwójną lampę z przodu przypominającą tą z pierwszej generacji Speed Triple. Przednia sekcja jest zresztą mocno zmieniona, z widelcem i półkami pochodzącymi z gamy Speed i promieniowo montowanymi zaciskami Brembo. W odróżnieniu od klasycznego Speed Tripla, lampy montowane są bezpośrednio do półki.

Czym może być Speed Twin? Są dwie opcje: pierwsza, moim zdaniem bardziej realna, to budżetowy, "wejściowy" średniak, cenowo pozycjonowany poniżej Street i Speed Tripla. Drugą opcję, którą sugerują dziennikarze z Motorcyclist, to sprzęt odwołujący się do motocykli z lat ’90 - taki neoklasyk z czasów, gdy w telewizji królowało Beverly Hills 90210. Pomysł równie ciekawy, co zabawny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr