tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prototyp Triumph Speed Twin - mariaż klasyki z nowoczesnością? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prototyp Triumph Speed Twin - mariaż klasyki z nowoczesnością?

Autor: Beavis 2016.11.25, 11:36 Drukuj

Triumph chce wypełnić kolejną niszę modelem, który może nosić nazwę Speed Twin.

Amerykanie z Motorcyclist dotarli do zdjęć prototypu motocykla, który może nosić nazwę Speed Twin. Motocykl testowany jest ponoć od ponad roku, a w przyszłym tygodniu ma zostać potwierdzone oficjalne nazewnictwo. Tyle z plotek, a co wiadomo ze zdjęć?

NAS Analytics TAG

Speed Twin dzieli jednostkę napędową i podwozie z Thruxtonem, przy czym posiada podwójną lampę z przodu przypominającą tą z pierwszej generacji Speed Triple. Przednia sekcja jest zresztą mocno zmieniona, z widelcem i półkami pochodzącymi z gamy Speed i promieniowo montowanymi zaciskami Brembo. W odróżnieniu od klasycznego Speed Tripla, lampy montowane są bezpośrednio do półki.

Czym może być Speed Twin? Są dwie opcje: pierwsza, moim zdaniem bardziej realna, to budżetowy, "wejściowy" średniak, cenowo pozycjonowany poniżej Street i Speed Tripla. Drugą opcję, którą sugerują dziennikarze z Motorcyclist, to sprzęt odwołujący się do motocykli z lat ’90 - taki neoklasyk z czasów, gdy w telewizji królowało Beverly Hills 90210. Pomysł równie ciekawy, co zabawny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę