tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pechowy upadek Przemka Pawlickiego! Mamy nagranie

Pechowy upadek Przemka Pawlickiego! Mamy nagranie

Autor: Daniel Kapica 2009.03.21, 18:45 3 Drukuj

W dniu dzisiejszym na stadionie w Lesznie trenowali zawodnicy miejscowej Unii. Niestety pech dopadł Przemysława Pawlickiego, który po upadku został odwiedziony do szpitala.

Próbne kółka na torze „kręcili" wszyscy krajowi zawodnicy Unii oprócz Krzysztofa Kasprzaka, który ma zaplanowany start na Wyspach Brytyjskich. W treningu nie brał udziału również Leigh Adams, a także Troy Batchelor i Adam Schields, co ciekawe ta dwójka znajduje się w awizowanym składzie na jutrzejszy mecz towarzyski w Zielonej Górze.

W czasie treningu na tor upadł Przemysław Pawlicki. Młody zawodnik został odwieziony do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie obojczyka, co wiąże się 2-3 tygodniową przerwą w startach.

Dzięki uprzejmości Leszno TV prezentujemy Państwu upadek Przemka Pawlickiego:

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę