tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pechowy upadek Przemka Pawlickiego! Mamy nagranie Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Pechowy upadek Przemka Pawlickiego! Mamy nagranie

Autor: Daniel Kapica 2009.03.21, 18:45 3 Drukuj

W dniu dzisiejszym na stadionie w Lesznie trenowali zawodnicy miejscowej Unii. Niestety pech dopadł Przemysława Pawlickiego, który po upadku został odwiedziony do szpitala.

Próbne kółka na torze „kręcili" wszyscy krajowi zawodnicy Unii oprócz Krzysztofa Kasprzaka, który ma zaplanowany start na Wyspach Brytyjskich. W treningu nie brał udziału również Leigh Adams, a także Troy Batchelor i Adam Schields, co ciekawe ta dwójka znajduje się w awizowanym składzie na jutrzejszy mecz towarzyski w Zielonej Górze.

W czasie treningu na tor upadł Przemysław Pawlicki. Młody zawodnik został odwieziony do szpitala, gdzie stwierdzono złamanie obojczyka, co wi±że się 2-3 tygodniow± przerw± w startach.

Dzięki uprzejmo¶ci Leszno TV prezentujemy Państwu upadek Przemka Pawlickiego:

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_podstr"
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę