tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Parada motocyklowa dla WOŚP w Londynie

Parada motocyklowa dla WOŚP w Londynie

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.01.16, 13:55 6 Drukuj

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wprawdzie już za nami, ale gorąco polecamy Wam sprawdzić, jak wyglądała parada motocyklowa dla WOŚP w... Londynie. Krystian, jeden z naszych czytelników (dzięki!) podesłał nam ten materiał, dlatego też z przyjemnością się nim dzielimy. W paradzie wzięli udział praktycznie sami Polacy, co przepełnia nasze serca patriotyczną dumą, zwłaszcza, że motocykliści, po raz kolejny, wsparli świetną ideę.

Przypominamy też że tutaj znajdziecie aukcję WOŚP, w której można wylicytować kalendarz Ścigacz.pl z autografem Kuby Przygońskiego.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę