Ostatnie spotkanie z cyklu Dni Nowości w sklepach I'M Inter Motors. Wszystko dla fanów motocyklowej turystyki!

Autor: Informacja reklamowa 2018.03.12, 13:17 Drukuj

Dni Nowości to cykliczna akcja, organizowana przez kilka ostatnich tygodni w salonach I’M Inter Motors. Już w najbliższy weekend odbędzie się jej ostatnia odsłona, tym razem przeznaczona dla turystów motocyklowych. Odzież, akcesoria, porady ekspertów i atrakcyjne rabaty - nie może was tam zabraknąć!

Kiedy spędzacie na motocyklu długie godziny, kwestia odpowiednio dobranego kasku, oraz odzieży, która zapewni komfort w każdych warunkach pogodowych jest bardzo istotna. Jeśli planujecie w tym roku dłuższe lub krótsze wyjazdy, zarezerwujcie najbliższy weekend na odwiedzenie jednego z salonów I’M Inter Motors. W ramach Dni Nowości odbędą się tam spotkania tematyczne związane z turystyką motocyklową, na których będziecie mogli zasięgnąć porady specjalistów z tej dziedziny. Zobaczycie również prezentacje produktów renomowanych firm i będziecie mogli dokonać zakupu z rabatem w wysokości 10%.

Dni Nowości odbędą się już 17 marca w sieci sklepów I’M Inter Motors w całej Polsce. Ich pełną listę znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę