tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony motocyklowe Pirelli Diablo Rosso IV Corsa na 150. urodziny marki. Bezkompromisowa przyczepno
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Opony motocyklowe Pirelli Diablo Rosso IV Corsa na 150. urodziny marki. Bezkompromisowa przyczepno

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.02.14, 12:52 1 Drukuj

W roku swoich 150. urodzin Pirelli wypuściło na rynek opony Pirelli Diablo Rosso IV Corsa. Na rynek trafi także specjalna wersja z rocznicowym oznaczeniem.

Marka Pirelli narodziła się w Mediolanie, 28 stycznia 1872 r., ale pierwsze opony wyprodukowała w 1890 r. i były one przeznaczone do rowerów. Obecnie producent jest dostawcą opon w Mistrzostwach Świata Superbike, które traktuje jednocześnie jako poligon doświadczalny dla rozwiązań stosowanych później w produktach sprzedawanych w sklepach.

NAS Analytics TAG

Opony Diablo Rosso IV Corsa są przeznaczone dla posiadaczy sportowych maszyn, dla których każdy zakręt stanowi przygodę i wyzwanie. Nowa generacja Diablo Rosso Corsa zapewnia lepszą przyczepność na suchej nawierzchni, dzięki gładszej konstrukcji bieżnika. Gwarantuje ona większą powierzchnię styku, a poziom przyczepności jest dodatkowo zwiększony przez innowacyjne mieszanki Pirelli.

Opony Diablo Rosso IV Corsa to także większa precyzja dzięki ulepszonej osnowie, zapewniającej przyczepność nawet do mikro-chropowatości asfaltu. Unikalny wzór bieżnika w kształcie złamanej błyskawicy i duża odporność na naprężenia to gwarancja równych przejazdów.

Z okazji 150. urodzin marka Pirelli zaprezentowała także specjalną edycję limitowaną, którą rozpoznacie po rocznicowych logotypach umieszczonych na ściankach opon.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr