tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opony Maxxis Supermaxx - zaczynamy test
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Opony Maxxis Supermaxx - zaczynamy test

Autor: Lovtza 2006.08.03, 15:21 Drukuj

Rusza nasz test opon Maxxis Supermaxx

W naszym sklepie znaleźć możecie praktycznie wszystko, co potrzebne jest do jazdy na motocyklu i wiele więcej. Chcemy jednak, aby to co trafia w wasze ręce było nie tylko w dobrej cenie, ale przede wszystkim, aby było godne zaufania.

Niedawno w ofercie naszego sklepu pojawiły się opony marki Maxxis. Dziś rusza nasz długodystansowy test tych opon z którego złożymy wam szczegółowy raport we wrześniu. Testowane opony Maxxis Supermaxx przeznaczone są do motocykli sportowo-turystycznych o dobrych osiągach. Na królika doświadczalnego wytypowaliśmy redakcyjnego Bandita 600 odzianego w komplet nowych gum. Po zakończeniu testu postaramy się dać wam odpowiedź na wszelkie możliwe pytania, jakie mogą pojawić się z użytkowaniem tych nowych opon na naszym rynku.

Tutaj kupisz opony Maxxis on-line w naszym sklepie!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Tagi
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę