tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 OldtimerbazaR Wrocław - już w niedzielę

OldtimerbazaR Wrocław - już w niedzielę

Autor: Informacja prasowa 2012.06.14, 11:40 Drukuj

Wszystkich miłośników motocykli zabytkowych i współczesnych zapraszamy na OldtimerbazaR we Wrocławiu 17 czerwca 2012r. na terenie DCHRS przy ul. Karmelkowej 29/41.

Ponad czterystu wystawców sprzedających motocykle współczesne i zabytkowe, części, akcesoria, odzież, literaturę, militaria, starocie, zabytki techniki.

OldtimerbazaR to nie tylko giełda – to także widowisko dla pasjonatów motoryzacji. Koledzy, hobbyści, fascynaci, dyletanci i inni będą mogli zobaczyć setki współczesnych motocykli i dziesiątki zabytkowych pojazdów. Te ostatnie wezmą udział w prezentacji.

Dodatkową atrakcją na naszych OldtimerbazaR' ach są pokazy stuntu w wykonaniu Rafała Stunter13 Pasierbka - najbardziej utytułowanego stuntera na świecie, którego jesteśmy sponsorem.

A także wspólnie z ekipą MotoGymkhana.pl organizujemy konkurs jazdy sprawnościowej na motocyklu na przygotowanych torach w wyznaczonym miejscu na terenie giełdy. Ogólne zasady znajdziecie na stronie www.motogymkhana.pl, gdzie już możecie zgłaszać chęć udziału w konkursie.

Więcej na www.OldtimerbazaR.pl - pytania prosimy kierować: e-mail info(at)oldtimerbazar.pl lub telefonicznie 601 788 327.

Serdecznie zapraszamy!!!

Godziny otwarcia : od 7 do 14tej
Prezentacja pojazdów zabytkowych od godz.10tej
Cena biletu wstępu : 12 zł.
Dzieci do lat 10: wstęp bezpłatny
Parking bezpłatny !!!
Dobra wiadomość dla motocyklistów :wjazd motocyklem 12 zł (motocykl + kierowca).

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę