tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 OldtimerbazaR Wrocław 29 kwiecień 2012 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

OldtimerbazaR Wrocław 29 kwiecień 2012

Autor: Informacja prasowa 2012.04.25, 11:23 Drukuj

Wszystkich miłośników motocykli zabytkowych i współczesnych zapraszamy na OldtimerbazaR we Wrocławiu 29 kwietnia 2012r. na terenie DCHRS przy ul. Karmelkowej 29/41.

Ponad czterystu wystawców sprzedających motocykle współczesne i zabytkowe, części, akcesoria, odzież, literaturę, militaria, starocie, zabytki techniki.

OldtimerbazaR to nie tylko giełda – to także widowisko dla pasjonatów motoryzacji. Koledzy, hobbyści, fascynaci, dyletanci i inni będą mogli zobaczyć setki współczesnych motocykli i dziesiątki zabytkowych pojazdów. Te ostatnie wezmą udział w prezentacji.

Dodatkową atrakcją na naszych OldtimerbazaR' ach są pokazy stunt' u w wykonaniu Rafała Stunter13 Pasierbka - najbardziej utytułowanego stantera na świecie, którego jesteśmy sponsorem.

A także wspólnie z ekipą MotoGymkhana.pl organizujemy konkurs jazdy sprawnościowej na motocyklu na przygotowanych torach w wyznaczonym miejscu na terenie giełdy. Ogólne zasady znajdziecie na stronie www.motogymkhana.pl, gdzie już możecie zgłaszać chęć udziału w konkursie.

Więcej na www.OldtimerbazaR.pl - pytania prosimy kierować: e-mail info(at)oldtimerbazar.pl lub telefonicznie 601 788 327.

Serdecznie zapraszamy!!!

Godziny otwarcia : od 7 do 14tej
Prezentacja pojazdów zabytkowych od godz. 10tej
Cena biletu wstępu : 12 zł.
Dzieci do lat 10: wstęp bezpłatny
Parking bezpłatny !!!
Dobra wiadomość dla motocyklistów :  wjazd motocyklem 12 zł (motocykl + kierowca).

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę