tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Odzież Alpinestars w wyjątkowej ofercie

Odzież Alpinestars w wyjątkowej ofercie

Autor: Artykuł sponsorowany 2016.12.05, 19:37 Drukuj

Wyjątkowa oferta Alpinestars tylko w sklepach Inter Motors

Sprawdziłeś już wszystkie promocje i nadal czekasz na więcej? Nie musisz, bo najwięcej korzyści uzyskasz w sklepach Inter Motors, łącząc dwie promocje w jedną. Sposób jest prosty. Wybierając jedną lub więcej rzeczy z oferty kultowego Alpinestars z promocji „Bomba Cenowa”, po pierwsze kupujesz ten produkt w atrakcyjnej, promocyjnej cenie, a po drugie unikniesz wydania teraz większej kwoty, korzystając z kredytu 10 rat 0%. Kredyt nie zawiera żadnych ukrytych opłat, a jego warunki są bardzo proste: 0% wpłaty własnej, 0% prowizji, 0% odsetek. Finansowanie realizowane jest przez Santander Consumer Bank, a wszystkie formalności załatwiane są na miejscu przez sprzedawców w sklepach Inter Motors. Procedura „na dowód” trwa najczęściej 15-20 minut. Zapraszamy, bo to najlepszy moment na najkorzystniejsze zakupy!

55 produktów Alpinestars w wyjątkowej ofercie

W akcji łączenia korzyści znajdziesz 55 różnych produktów Alpinestars, ale najpierw sprawdź propozycje absolutnych „must have” w tej promocji:

Buty S-MX 6, które możesz już mieć za 89,90 zł miesięcznie, spłacając je w 10 ratach 0%! Model dostępny jest w kilku opcjach kolorystycznych, jak również w wersji męskiej i damskiej. To obuwie, które firma Alpinestars stworzyła przy wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń w projektowaniu i rozwoju bezpiecznego obuwia motocyklowego. Zastosowano w nich wiele nowych rozwiązań, zaczerpniętych bezpośrednio z wyższych modeli. Ważne jest niewątpliwie to, że S-MX 6 już w założeniu projektantów miały być obuwiem maksymalnie bezpiecznym, dlatego w efekcie ten model posiada certyfikat CE. Zewnętrzny zawias, w połączeniu z wysoko usztywnioną strefą pięty stabilizuje i chroni staw skokowy przed skręceniem. Warto również zwrócić uwagę na wyraźnie większy slider boczny, który oprócz tego że jest dłuższy, jest również wyższy i głębiej zachodzi na podeszwę. Dzięki temu zapewnia to lepszą ochronę i zapobiega uszkodzeniom buta przy głębokich złożeniach w zakręcie. 

Kombinezon Motegi w wersji dwuczęściowej to miesięczny koszt rzędu 299,90 zł, a w wersji jednoczęściowej to 289,90 zł. To model, dostępny w kilku opcjach kolorystycznych. Wersja jedno i dwuczęściowa oferowana jest w również w kolekcji damskiej. Jego specjalny krój idealnie współgra z mocno pochyloną sylwetką na motocyklu sportowym, natomiast duża ochraniaczy w tym ochraniaczy z certyfikatem CE oraz dodatkowym certyfikatem GP spełni oczekiwana najbardziej wymagających motocyklistów.

Kurtka T-GP PLUS R również dostępna jest w wariancie męskim i damskim dostępna jest kurtka T-GP PLUS R. Warto przemyśleć zakup identycznej kolorystyki dla siebie i towarzyszki z siodła, tym bardziej że w akcji łączenia korzyści, rata miesięczna przy zakupie jednej sztuki tego modelu to zaledwie 79,90 zł! Warto ją mieć, ponieważ jest to tekstylna kopia skórzanej kurtki o tej samej stylistyce. Ta kurtka dedykowana do jazdy na motocyklach naked i sportowo-turystycznych, a dzięki specjalnej panelowej konstrukcji pleców oraz elastycznym panelom wewnątrz rękawów, kurtka idealnie dopasowuje się do sylwetki użytkownika.

Gdzie kupić?

Kredyt realizowany jest tylko w sklepach stacjonarnych Inter Motors. Szukasz innych promowanych produktów do zakupu w kredycie 10 rat 0%? Sprawdź w kategorii Bomba Cenowa!

Dla kredytu na zakup towarów i usług, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 10x0%, zawartego na 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 03.10.2016 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000,00 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 100,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 03.10.2016 r. do dnia 31.12.2016 r. Inter Cars SA występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A. O szczegóły pytaj sprzedawcę lub sprawdź na www.santanderconsumer.pl

Zdję™cia

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę