tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Indian FTR 1200 już za tydzień!

Nowy Indian FTR 1200 już za tydzień!

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.23, 16:05 Drukuj

Energia flat track w wersji ulicznej nadchodzi! Długo zapowiadany i bardzo oczekiwany Indian FTR 1200 zadebiutuje już 1 października, jeszcze przed rozpoczęciem najważniejszych motocyklowych imprez targowych w Kolonii i Mediolanie. Producent potwierdził tę datę, wypuszczając krótki teaser:

 

Wygląda na to, że będzie to jeden z nielicznych motocykli z Ameryki, zorientowany nie tylko na styl, ale też na osiągi i prowadzenie. Czekamy!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę