tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Ducati Hypermotard w drodze. Bd elementy z pierwszego modelu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Ducati Hypermotard w drodze. Bd elementy z pierwszego modelu

Autor: Raff 2018.08.16, 15:27 Drukuj

Nowy Ducati Hypermotard został przyłapany na zdjęciach szpiegowskich podczas testów drogowych. Już na pierwszy rzut oka widać sporo nowości, które otrzyma przyszłoroczny model.

Choć wszystko wskazuje, że silnik o pojemności 937 cm3 i mocy 113 KM pozostanie niezmieniony, można dostrzec inną chłodnicę - powiększoną z przeprojektowanym osadzeniem w owiewkach - wszystko po to, by zoptymalizować przepływ powietrza.

NAS Analytics TAG

Rama wydaje się identyczna jak w obecnym modelu, jednak rama pomocnicza ponownie otrzyma konstrukcję kratownicową - taką, jaką miał pierwszy Hypermotard z 2007 roku.

Ale rama pomocnicza to nie jedyny element, który przyszłoroczny Hypermotard dzieli ze swoim protoplastą. Kolejnym będzie podwójny wydech poprowadzony pod siedzeniem. Katalizator, zapewniający spełnienie surowej normy Euro4 znajdzie się pod silnikiem.

Premiery nowego Hypermotarda z historycznymi nawiązaniami należy spodziewać się podczas listopadowych targów EICMA w Mediolanie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia

Ducati-Hypermotard-WEB-204

Ducati-Hypermotard-WEB-201

Ducati-Hypermotard-WEB-206

Ducati-Hypermotard-WEB-205

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr