tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Speed Triple i Street Triple 765. Przetestuj najnowsze roadstery Triumph na Torze d
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Speed Triple i Street Triple 765. Przetestuj najnowsze roadstery Triumph na Torze d

Autor: Informacja prasowa 2018.03.23, 13:25 3 Drukuj

Chcesz pośmigać nowiutkimi roadsterami Triumph Speed Triple i Street Triple 765 na Torze Łódź? Weź udział w konkursie i zdobądź szansę na 15-minutową sesję podczas spotkania miłośników marki Triumph.

Już 28 kwietnia na Torze Łódź odbędzie się tegoroczna edycja spotkania miłośników marki Triumph. Ta impreza to także okazja do wygrania atrakcyjnej nagrody - 15-minutowej sesji treningowej na najnowszych Speed Triple i Street Triple 765. Jak wygrać tę nagrodę? Bardzo prosto!

NAS Analytics TAG

Polub Triumph Academy na Facebooku, następnie prześlij na ten fanpage zdjęcie ze swoim motocyklem i wyjaśnij dlaczego to właśnie ty powinieneś wygrać sesję treningową na nowym Speed Triple lub Street Triple 765. Koniecznie zaznacz, który motocykl cię interesuje.

Na twoje zgłoszenie czekamy do 23 kwietnia. Do wygrania są dwie sesje na nowym Speed Triple i dwie na nowym Street Triple 765. O wygranej powiadomimy zwycięzców 25 kwietnia do godziny 20.00.

Zwycięskie sesje zaplanowane są podczas zajęć Triumph Academy. Pierwsza w samo południe,  druga o 14.00. Zapisz się na cały Triumph Academy Speed Day i baw się z nami przez cały dzień.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr