tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Yamaha MT-07 na zdjęciach szpiegowskich NAS Analytics TAG
2019 11 03 KTM EXC Zestaw Bonusowy 2020 billboard
NAS Analytics TAG

Nowa Yamaha MT-07 na zdjęciach szpiegowskich

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.26, 10:49 1 Drukuj

W sieci pojawiło się zdjęcie z testów kolejnej generacji Yamahy MT-07. Ten bardzo popularny miejski motocykl przechodzi drogę w kierunku nowej normy Euro 5.

Segment miejskich nakedów średniej pojemności jest w tej chwili jednym z najpopularniejszych na rynku, konkurencja jest więc olbrzymia. Producenci trzymają rękę na pulsie i regularnie ulepszają konie pociągowe swoich działów sprzedaży.

NAS Analytics TAG

yamaha-mt-07-02

Yamaha właśnie testuje kolejną generację swojego przeboju MT-07. Motocykl jest mocno zamaskowany, więc większe zmiany są póki co ciężko dostrzegalne.. Możemy się natomiast spodziewać, że dwucylindrowy silnik o pojemności 689 cm3 będzie teraz przystosowany do wymogów nowej normy Euro 5. Bardzo możliwe również, że Yamaha zdecyduje się na zastosowanie systemu zmiennych faz rozrządu, podobnie jak zrobiła to niedawno w modelu R125. Na zdjęciach widać również nieco zmodyfikowany układ wydechowy.

Powiększono także zestaw wskaźników. Być może jest to ten sam czarno-biały panel LCD, pomagający utrzymać cenę na dotychczasowym, przebojowym poziomie. Bardzo jednak możliwe, że pojawi się wersja specjalna MT-07 z kolorowym wyświetlaczem TFT i możliwością sparowania ze smartfonem. Takie rozwiązania znajdziemy u konkurencji, m.in. KTM-a Duke 790 i są one sporym magnesem na młodszą część klienteli.

Biorąc pod uwagę, że premiera ostatniej wersji Yamahy MT-07 miała miejsce w zeszłym roku, a widoczne na zdjęciach testy są wyraźnie w początkowej fazie, możemy się spodziewać , że nowy motocykl zobaczymy prawdopodobnie dopiero w 2021 roku. Wtedy też zacznie obowiązywać nowa norma Euro 5.

yamaha-mt-07-10

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę