tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa Yamaha MT-07 na zdjciach szpiegowskich
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa Yamaha MT-07 na zdjciach szpiegowskich

Autor: Janusz Bbenek 2019.06.26, 10:49 2 Drukuj

W sieci pojawiło się zdjęcie z testów kolejnej generacji Yamahy MT-07. Ten bardzo popularny miejski motocykl przechodzi drogę w kierunku nowej normy Euro 5.

Segment miejskich nakedów średniej pojemności jest w tej chwili jednym z najpopularniejszych na rynku, konkurencja jest więc olbrzymia. Producenci trzymają rękę na pulsie i regularnie ulepszają konie pociągowe swoich działów sprzedaży.

NAS Analytics TAG

yamaha-mt-07-02

Yamaha właśnie testuje kolejną generację swojego przeboju MT-07. Motocykl jest mocno zamaskowany, więc większe zmiany są póki co ciężko dostrzegalne.. Możemy się natomiast spodziewać, że dwucylindrowy silnik o pojemności 689 cm3 będzie teraz przystosowany do wymogów nowej normy Euro 5. Bardzo możliwe również, że Yamaha zdecyduje się na zastosowanie systemu zmiennych faz rozrządu, podobnie jak zrobiła to niedawno w modelu R125. Na zdjęciach widać również nieco zmodyfikowany układ wydechowy.

Powiększono także zestaw wskaźników. Być może jest to ten sam czarno-biały panel LCD, pomagający utrzymać cenę na dotychczasowym, przebojowym poziomie. Bardzo jednak możliwe, że pojawi się wersja specjalna MT-07 z kolorowym wyświetlaczem TFT i możliwością sparowania ze smartfonem. Takie rozwiązania znajdziemy u konkurencji, m.in. KTM-a Duke 790 i są one sporym magnesem na młodszą część klienteli.

Biorąc pod uwagę, że premiera ostatniej wersji Yamahy MT-07 miała miejsce w zeszłym roku, a widoczne na zdjęciach testy są wyraźnie w początkowej fazie, możemy się spodziewać , że nowy motocykl zobaczymy prawdopodobnie dopiero w 2021 roku. Wtedy też zacznie obowiązywać nowa norma Euro 5.

yamaha-mt-07-10

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr