tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nitro World Games - konkurencja dla X-Fighters od Pastrany? Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nitro World Games - konkurencja dla X-Fighters od Pastrany?

Autor: Beavis 2015.12.09, 08:49 Drukuj

Travis Pastrana wynosi Nitro Circus na kolejny poziom. Poznajcie Nitro World Games.

16. lipca 2016 roku w Salt Lake City rozegrana zostanie pierwsza edycja zawodów Nitro World Games, organizowana przez ekipę Nitro Circus, NBC Sports i Komisję Sportu Stanu Utah. Trzygodzinne show będzie relacjonowane na żywo przez stację NBC w godzinach najlepszej oglądalności.

__________________________________________

[…] Jeżeli chodzi o rywalizację, chcę zobaczyć najlepszych z najlepszych walczących łeb w łeb, próbujących tricków których nikt nie wykonywał wcześniej. Z Nitro World Games chcemy podnieść poprzeczkę i przeskoczyć ze sportami akcji na kolejny poziom - komentował w nocie prasowej Travis Pastrana, CEO Nitro Circus.

Nitro World Games będzie rozgrywane w 7 kategoriach, w tym: FMX, FMX Biggest Trick, BMX Best Trick, BMX Triple Jump, Skate Best Trick, Scooter Best Tricks, Inline Best Tricks. Specjalnie przygotowany na potrzeby World Games system punktowania będzie pozwalał kibicom (także tym sprzed telewizorów) brać aktywny udział w przebiegu rywalizacji. Najprawdopodobniej wykorzystane do tego zostaną aplikacje mobilne.

W zawodach wystartować będzie mógł każdy, pod warunkiem wcześniejszego zakwalifikowana się. Imprezie będą towarzyszyć pokazy, w tym chociażby Travis Pastrana No Rules Freestyle Legends.

Powstanie takiej inicjatywy jest dokładnie tym, o czym pisaliśmy w zeszłym roku przy okazji felietonu na temat energy drinków i ich udziału w sportach akcji. Ewolucja sportów w stronę prostych, łatwo-przyswajalnych form jest w dobie internetu nieunikniona. Możemy się tylko przyglądać i czekać na rozwój sytuacji.

Foto: Archiwum

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę