tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nie ma takiego spania... na zlocie motocyklowym
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nie ma takiego spania... na zlocie motocyklowym

Autor: M.B. 2017.05.02, 09:48 3 Drukuj

Kto nie był nigdy na motocyklowym zlocie, ten nie jest prawdziwym motocyklistą… Nie, to przesada. Z resztą, samo szufladkowanie na prawdziwych i nieprawdziwych jest bez sensu. Kto nie był na zlocie, ten po prostu nie był na zlocie i nie miał możliwości obudzić się w ten przemiły sposób…

Zlot motocyklowy. Jak wygląda? Przyjeżdżacie najczęściej w sobotę w ciągu dnia na miejsce. Najpierw niewinne oglądanie maszyn, jakieś konkursy sprawnościowe z jazdy, kiełbaski z grilla, potem jedno piwo, drugie... Następnie koncert, ósme piwo, dziesiąte, dziesiąte i jeszcze jedno dziesiąte. Słońce zaczyna powoli wstawać, a ty idziesz spać. Na krótko. Dlaczego? Dlatego, że masz kolegów. Oni nie pozwolą ci się lenić. Wstawaj Paweł, łututututu!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor:Anonim 02/05/2017 14:36

Nie marek tylko Pawe :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr