tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niclas Ajo przeszedł udaną operację kostki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niclas Ajo przeszedł udaną operację kostki

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.02, 12:53 Drukuj

Kierowca teamu Avant Techno Husqvarna Ajo, Niklas Ajo przeszedł udaną operację prawej kostki po wypadku jakiemu uległ podczas holenderskiej rundy Moto3 w Assen, która odbyła się w miniony weekend. Fin doznał złamania kości strzałkowej i kostki piszczelowej, dlatego niezbędna była szybka operacja. Następnie Ajo rozpocznie rehabilitację w Finlandii, tak aby jak najszybciej powrócił do zdrowia i ścigania. Jego występ podczas kolejnej rundy GP Niemiec na torze Sachsenring, która odbędzie się 13 lipca stoi pod znakiem zapytania. Wszystko będzie zależało od jego samopoczucia i stanu zdrowia.

- Wypadek na torze w Assen i operacja była najcięższymi momentami w mojej karierze. Cieszę się, że operacja się udała i mam to już za sobą. Teraz czeka mnie rehabilitacja, którą będę przechodził w swoim domu. Zrobię wszystko, żeby jak najszybciej wrócić na tor. Chciałbym również podziękować lekarzom za opiekę nade mną i tym wszystkim, którzy mnie wspierali - powiedział Niklas Ajo.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę