tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niclas Ajo przeszed udan operacj kostki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Niclas Ajo przeszed udan operacj kostki

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.02, 12:53 Drukuj

Kierowca teamu Avant Techno Husqvarna Ajo, Niklas Ajo przeszedł udaną operację prawej kostki po wypadku jakiemu uległ podczas holenderskiej rundy Moto3 w Assen, która odbyła się w miniony weekend. Fin doznał złamania kości strzałkowej i kostki piszczelowej, dlatego niezbędna była szybka operacja. Następnie Ajo rozpocznie rehabilitację w Finlandii, tak aby jak najszybciej powrócił do zdrowia i ścigania. Jego występ podczas kolejnej rundy GP Niemiec na torze Sachsenring, która odbędzie się 13 lipca stoi pod znakiem zapytania. Wszystko będzie zależało od jego samopoczucia i stanu zdrowia.

NAS Analytics TAG

- Wypadek na torze w Assen i operacja była najcięższymi momentami w mojej karierze. Cieszę się, że operacja się udała i mam to już za sobą. Teraz czeka mnie rehabilitacja, którą będę przechodził w swoim domu. Zrobię wszystko, żeby jak najszybciej wrócić na tor. Chciałbym również podziękować lekarzom za opiekę nade mną i tym wszystkim, którzy mnie wspierali - powiedział Niklas Ajo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr