tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Narzędzia UNIOR wchodzą do oferty firmy ROMET

Narzędzia UNIOR wchodzą do oferty firmy ROMET

Autor: Informacja prasowa 2018.01.17, 10:51 3 Drukuj

Firma Arkus & Romet Group Sp. z o.o. jest dystrybutorem narzędzi ręcznych UNIOR. W ofercie znalazła się również duża grupa doskonałej jakości narzędzi do obsługi motocykli.

UNIOR to europejski producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, posiadający bogate doświadczenie w obróbce metali, którego katalog obejmuje obecnie ponad 5500 pozycji. Jego produkty znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, wśród profesjonalnych mechaników i rzemieślników oraz wśród amatorów, ceniących sprawdzone rozwiązania. Firma dysponuje własnymi biurami projektowymi, dzięki czemu szybko reaguje na potrzeby rynku.

Narzędzia UNIOR wykonywane są w procesie automatycznej obróbki, z najwyższej klasy materiałów. Jednym z ciekawszych działów katalogu narzędzi UNIOR, jest dział narzędzi do serwisu motocykli. Oferta zawiera kilkanaście pozycji najbardziej przydatnych narzędzi dla każdego serwisu. Znajdą one zastosowanie w przydomowym garażu jak również w profesjonalnym warsztacie.

Zaczynając od narzędzi do obsługi silnika, katalog obejmuje również narzędzia do napędu, kół i zawieszeń, osi i łożysk oraz układów zapłonowego i wtryskowego. W ofercie są również narzędzia wielofunkcyjne, zestawy narzędzi oraz akcesoria do garażowania takie jak chociażby stojaki.

Oprócz podstawowych narzędzi, jak szczypce, wkrętaki czy klucze nasadowe, w asortymencie znajdują się również specjalistyczne ściągacze, blokady oraz zestawy, np. do wymiany uszczelnień zaworów lub skuwania i rozkuwania łańcuchów napędowych. Uzupełnieniem mogą być meble warsztatowe oraz cała masa narzędzi uniwersalnych, pozwalająca na indywidualne wyposażenie stanowiska pracy nawet najbardziej wymagającego mechanika.

Jak przystało na europejskiego producenta, wszystkie narzędzia cechuje wysoka jakość wykonania, funkcjonalność oraz wytrzymałość. Arkus & Romet Group Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki na krajowy rynek. Poważne podejście ROMET do dystrybucji tych światowej jakości narzędzi gwarantuje pełną dostępność produktów w rozwiniętej sieci dystrybucyjnej. O narzędzia firmy UNIOR możecie więc pytać u każdego dealera ROMET.

Zdjęcia
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę